PRONET Evden Eve Nakliyat LTD.ŞTİ En İyi Nakliyat Firması

Bağdat Caddesi Evden Eve Nakliyat

Bagdat Caddesi Evden Eve Nakliyat

Bagdat Caddesi Evden Eve Nakliyat yönetimi olarak, siz değerli müşterilerimize % 13’e varan indirimler ve İstanbul’un her yerine ücretsiz expertiz hizmetleri sunmaktayız. ” Bizi Tercih Ettikleri İçin Teşekkür Ederiz. “

Anadolu yakasının incisi konumunda yer alan Bagdat Caddesi’de, sizlere donanımlı ve güvenli Bagdat Caddesi Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunacak bir nakliye firması mı arıyorsunuz?  En ağır iş makinelerinden, ev eşyalarına kadar tüm ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımayı ihmal etmemekteyiz.

Bu alanda ise güler yüzlü ve uygun fiyatlardan nakliye hizmeti almak isteyen birçok kişi, doğrudan bizlerle iletişim kurmaktadır. Bagdat Caddesi Evden Eve Nakliyat adı altında hizmetlerin keyfini sürmek ve tercihlerinizi doğrudan tarafımıza ulaştırabilmek açısından hemen bir iletişim ağı oluşturmayı ihmal etmeyin.

Kaliteli DürüstHejyenik  En İyi Nakliye Şirketiniz PRONET @

– Örneğin; 5 kişilik ekip evinize geldi. İlk önce kapı girişinde giriş,çıkışı engelleyecek kaba veya ufak tefek eşyalar var ise ekibimiz -onların paketlemesini yaptıktan sonra yolun önünü açacaktır.

– Eşyalarınızın durumuna göre, (Genellikle koltuk, baza kaba eşyalar paketlenir. Araca uzman ekibimiz tarafından götürülerek düzgün şekilde istif edilir) – Evinizde rahat çalışılacak konuma getirilir.- Mutfak eşyalarınız kolilere istiflenerek (hangi odadan alındıysa not edilip) isimlendirilecektir. – Giysileriniz, giysi poşetlerinde muhafaza edilecektir. (Giysilerinize toz vs gibi şeylerin gelmesi mümkün değildir.)

– Gardroplarınız uzmanı tarafından demonte edilecektir. Yeni evinizde tekrar belirtmiş olduğunuz yere monte edecektir. (Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi avizeleriniz de tarafımızdan demonte-monte edilecektir.) – Salon aksesuarları, banyo malzemeleriniz de kolilere düzgünce istiflenecektir.

Randevunuzu hemen alarak, sizler de Bagdat Caddesi Evden Eve Nakliyat hizmetlerinin keyfini sürme olanaklarına sahip olun. Bu alanda sunduğumuz üstün hizmetlerle beraber her geçen gün daha fazla kişi tarafından taktir toplamayı başardık. Alanında lider olarak görülen firmamız, asansörlü veya asansörsüz olmak üzere iki farklı türden taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıca tüm eşyalarınızı özel ambalajlar ile kapatıyor, herhangi bir zarar gelmeden transfer noktalarına sizleri aktarıyoruz. Tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve Bagdat Caddesi Evden Eve Nakliyat adı altında güvenilir hizmetlerin kapılarını aralamak istiyorsanız hemen tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Alanında en üstün hizmetler artık sizlere uygun fiyatlardan sağlanıyor.