HAKKIMIZDA

PRONET Nakliyat

35 yıllık deneyimli hizmetinizdeyiz...!!

PRONET Evden Eve Nakliyat 1998 yılından bu güne, Uluslararası taşıma,Evden Eve Nakliyat sektör liderliğini, güvenirliliği ve saygınlığı ile korumuş bir firma olarak gelmiştir Küreselleşen firma ve çalışanlarına ayrıca şahıslara geniş bir servis yelpazesi altında hizmet veren sektör lideri firmamız, tüm dünya üzerinde firma çalışanı ve şahısların transferlerini başarı ile gerçekleştirmektedir. PRONET Nakliyat taşımacılık yılda 2000’i aşan ihracat ve ithalat taşımalarının hava, kara ve deniz yolu ile koordine ederek, kapıdan kapıya ya da isteğe göre limana sevkiyatlarını yapmaktadır.

Aralarında dünyaca tanınmış markaların da bulunduğu Türkiye'nin önde gelen birçok kurumuna, 21 yıllık tecrübemizi, yenilikçi hizmet anlayışımız ve alanında uzman nakliye kadromuzla birleştirerek, sizlere kurumsal taşınma için gerekli olan tüm faaliyetlerde çözüm ve hizmet sağlıyoruz, PRONET Nakliyat Türkiye Geneli Şehir İçi Şehirler Arası Nakliye Hizmeti Gerçekleştirmekteyiz Bunun Yanısıra Çırağan Sarayı Taşınması & Yeditepe Üniversitesi'nin Taşınması Ve Bir Çok Ünlü İsimlerin Nakliye Taşınması Bizi Tercih Etti Bu Taşınmların Bazıları Ali KIRCA. Mahsun KIRMIZIGÜL. Uğur IŞILAK. Onur ÇAĞDAŞ ÖZTÜRK ve daha birçok ünlü isimle çalışmalarımız devam etmektedir.

Pronet’te geniş kariyer olanaklarının sunulduğu ve liderliğe doğru ilerleyebileceğin bir dünyadasın. Sergilediğin performans ve sahip olduğun potansiyel sayesinde gerek görev aldığın ekipte yükseldiğin, istanbul evden eve nakliyat gerekse farklı bölümlere geçerek alternatif alanlarda kendini geliştirebildiğin bir dünya var. Tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerimiz Pronet Akademi çatısı altında topladık. Pronet Akademi ile Kahramanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkarıp, performanslarını yükselterek kariyer hedeflerini desteklemeyi hedefliyoruz. Bunun için yetkinlik ve teknik bilgi-beceriyi geliştirici çeşitli gelişim araçlarını uyguluyoruz.

Nakliye Alanın da PRONET A.Ş

HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

Firmamız alanında yıllardır kendini geliştirmiş şehiriçi şehirlerarası & uluslararası hava yolu taşımacılığı yapmaktayız.

EV TAŞIMACILIĞI

Etki alanlarımızdan olan evden eve nakliyat hizmeti firmamızın birinci derecede etki alanlarından olup referanslı olarak çalışan tek nakliye şirketi

DENİZ TAŞIMACILIĞI

Firmamız alanında yıllardır kendini geliştirmiş şehiriçi şehirlerarası & uluslararası gemi kargo taşımacılığı yapmaktayız.

KOLİ TAŞIMACILIĞI

Şehiriçi şehirlerarası parça eşya kargo hizmeti veren firmamız dünyaca ünlü markaların arasına girip gücünü göstermiştir.

Image
EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ
Image

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI AŞAĞIDADIR

PRONET Nakliyat olarak ev ofis fuar taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren firmamız 35 yıllık deneyimle hizmetinizdeyiz.

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
Image