PRONET Güvencesiyle Taşının

 
 • evden eve nakliyat
  PRONET Nakliyat
  Kalitesiyle Taşının
  PRONET Evden Eve Nakliyat A.Ş
 • evden eve nakliyat
  %100 Müşteri Memnuniyeti
  Sağlayan Tek Firma
  PRONET Evden Eve Nakliyat A.Ş
 • evden eve nakliyat
  Ev Ofis Taşıma
  Hizmetleri
  PRONET Evden Eve Nakliyat A.Ş


" PRONET Naklİyat'a HoŞgeldİnİz.."

 

PRONET Evden Eve Nakliyat 1953 Yılından bu yıla kadar müşteri potansiyelinin en iyi ve en üst zirvede olması için kuruldu… Hizmetimizin siz değerli müşterilerimiz için güven ve iyi oluşunu ibraz etmesi için muhakkiyetini her zaman korumuştur.

PRONET Evden Eve Nakliyat alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen nakliyat hizmet işlerini en iyi artılarıyla yapmaya hazırdır. Potansiyelinin hiç bir zaman sınırı olduğunu düşünmeyen, Pronet evden eve nakliyat her geçen gün hizmetini bir üste taşımak için, her an hizmet potansiyel artışı için uğraşma mücadelesi içinde rol almaktadır. Siz müşterilerimiz için, elimizden gelenin fazlasıyla hizmet olarak sunmaya hazırız. PRONET Evden Eve Nakliyat hakkında daha fazla bilgi edinmek için 444 51 13

                                                                       #nakliye #istanbulevdenevenakliyat #eniyinakliyat  #evdenevenakliyat evdenevenakliyatistanbul

evden eve nakliyat

Bu nedenle ev taşımacılığı yapan müşterilerimize sigortalı nakliye yapmaları konusunda uyarma gereği duymaktayız. sigortalı evden eve nakliyat seçeneklerinden yararlanmanız yararınıza olacaktır

Sigortalı ev taşıma nakliye de olması gereken 1 koşullardandır.Çünkü: evden eve nakliyat çok riskli ve önemli bir iştir.

evden eve nakliyat

sigortalı evden eve nakliyat seçeneklerinden yararlanmanız yararınıza olacaktır.

Bu sigortayı nakliyat firması yada kendiniz herhangi bir nakliyat şirketinden satın alabilirsiniz ama nakliyat sigortası her zaman nakliyat firması tarafından yapılması gerekir.

 

 

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
EVDEN EVE NAKLİYAT

PRONET Nakliyat kaskolu evden eve nakliyat hizmeti yelpazesinde sizlere hizmet vermekteyiz.PRONET Evden Eve Nakliyat Hizmetleri.

şehirlerarası nakliyat
şehirlerarası nakliyat
paketleme / ambalajlama

Paketleme ambalajlama konusunda sınırsız müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız örnek paketlemelerimizi yukardaki menu de göre bilirsiniz.

depolama
depolama
ZAMANIN DA TESLİMAT

PRONET Nakliyat ailesi olarak evden eve nakliyat ofis taşımacılığı gibi hizmetlerde zamanında teslimat ilkesiyle sektöründe ilerlemeye devam  etmektedir.

Neden EVDEN EVE NAKLİYAT ?

Çünkü sizin için değerli olan şey bizim için de değerlidir.

Çünkü mutlu bir müşteri, gelecekte mutlu müşteriler demektir.

Çünkü eşyaya gösterdiğimiz özenin temelinde insana verdiğimiz değer yatar. Çünkü siz bizim için değerlisiniz.

Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.

Çünkü biz bu işi biliyoruz.

Güvenilir Aile Firması
PRONET Nakliyat Ailesi Çalışanları Taşınma İşinde Kesinlikle Yabancı Personel Çalıştırmaz.Tüm Çalışanlarımız Aile üyesidir.
güvenilir nakliyat
Kasko / Sigortalı Nakliyat
HD sigorta aracılığı ile tek kaskolu evden eve nakliyat firmasıdır.
sigortalı ev taşıma
Güvenli Eşya Depolama
Depolama tesisimiz 7/24 güvenlik personeli ve kamera sistemi ile izlenmekte ve eşyanız hakkında bilgi vermektedir.
eşya depolama

İstanbul Evden Eve Nakliyat - PRONET Nakliye 444 51 13

 

EV TAŞINMASI NEDİR ?

PRONET Evden eve nakliyat istanbul firmamız uzman kadromuzla hızlı güvenli taşıma stresi olmadan keyifli bir evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.Firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti alındığında taşıma işlemi A'dan Z' ye PRONET İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız üstlenir mobilya,beyaz eşya avize gibi eşyaların tek tek sökümü aynı şekilde özenli paketleme ve ambalajlaması firmamıza ait olmakla beraber taşınması sırasında yapılıcaklar aşağadaki gibidir.PRONET evden eve nakliye hizmetimizde öncelik olarak ekspertiz uygulaması PRONET nakliyat firmamız ücretsiz olarak sunulur. Peki nakliye ekspertiz uygulaması dediğimiz şey nedir? Taşıma işlemi gerçekleşmeden önce firmamıza bildirdiğiniz taktirde, ekibimiz gelerek taşınacak eşyaların özelliklerini ve bulunduğunuz yerin koşullarını tespit eder. Bu ön inceleme sonucunda ekibimiz, tespit edilen özelliklere göre taşınma tarihinizde araçları ile birlikte hazırda bekletilir.

Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri: Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız. Ve taşıma işleminde varil de kullanmamaktayız. Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken ambalaj malzemesini tek seferlik size özel kullanıyoruz.

 Mobilyalar: Sertifikalı marangozumuz tarafından demonte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek ambalajlanarak numaralandırlır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.

Giysiler: Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır.

 Dijital Eşyalar: Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır.

 Koltuklar ve Diğer Eşyalar: Özellikle deri koltuklar taşınırken taşıyan firma ve personel profesyonel değillerse ambalajlama sistemleri koltuklarınıza geridönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.

 Personel: İşi ev ve ofis taşımak olan personelimiz: Sertifikalı marangoz, elektirikçi, paketleme ve ambalajlama elemanları, taşıma elemanları ve her ekipte ekibinden sorumlu olan bir ekip

nakliyat firmaları
Bizi Aramadan Kesinlikle Taşınmayın!

Babadan oğul’a geçen tecrübe, 18 yıla aşkın süredir taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız çok deneyimli ve profesyonel bir kadroya sahiptir, eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemleri ücretsiz olarak yapılmakta olup mobilyalarınızın demontajı ve montajı için uzman marangozlarımız ile hizmet vermekteyiz. PRONET Nakliyat hizmetlerimizin tamamı sigortalı olup ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

5 Adet Tır, 15 Adet On Teker 10 Adet Altı Teker 2 Adet 3,5 tonluk Kamyonet ve 4 adet Eksper aracı ile hizmet vermekteyiz.

 

 

"EV OFİS TAŞIMACILIĞINDA ALANINDA RAKİPSİZ TEK FİRMA!"

PRONET İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetiyle bütün isteyenlerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Ev taşıma işi dünyanın belki en zor işlerinden biridir. O kadar çok eşyayı zarar vermeden belkide kaç kat çıkartacağınızı düşündüğünüzde iş gözünüzde çok büyüyebilir. Yorulduğunuz yanınıza kalır.Oysa PRONET Nakliyat ile işleriniz kolay hızlı güvenilir bir şekilde eşyalarınız nakil edilir.

 • En çok talep edilen nakliyat fiyatları
 • İstanbul evden eve nakliye
 • Şehirlerarası evden eve taşımacılık
 • İstanbul nakliyat firması
 • En iyi nakliyat firmalar

Türkiye geneli istanbul nakliye hizmeti veren firmamız kurumsal kimliğiyle yıllardır siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.Kurumsal evden eve nakliyat isanbul firmaları arasında ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti olan, en büyük ve profosyonel taşıma firmasıyız. İstanbul’da güvenilir ev taşıma hizmeti olan tanınmış ve misyon sahibi taşıma firmasıyız. İstanbul'da garantili evden eve taşıma hizmeti olan tek sigortalı ev taşıma firmasıyız.Çünkü unutmayın ki siz Eşyalarınız Kolay Kazanarak Almadınız.

 

 

 

evden eve nakliyat

Pronet istanbul evden eve nakliyat hizmeti işlemleri genellikle, müşterilerin zaman kavramı bakımından uygun olamadıkları için cumartesi ve pazar günleri yapılır.

Bu durum nakliye sektöründe o günlerin yoğun geçmesine sebebiyet verir.

evden eve nakliyat

Nakliyat sigorta değeri 40.00 bin tl değerinde ve 80.00 tl değerinde değişmektedir.

Evden eve nakliyat sigortası sigortalı ev taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşınız. Nakliyat firmamız sigorta şirketlerine göre %30 indirimli sözleşmeli sigorta hizmeti vermektedir.

İSTANBUL PRONET EVDEN EVE NAKLİYAT

PRONET Nakliyat Evden Eve 1953 Yılından bugüne dürüst ve çevik alt yapısı ile nakliye sektöründe yaptığı yeniliklerle Türkiye'nin en iyi nakliye firması ödülüne laik bulunmuştur.

2017 - 2018 En iyi nakliye firması seçildik.

depolama 24510

ÜZERİ EŞYA DEPOLAMA

ev taşıma 7411593

ÜZERİ EVDEN EVE NAKLİYAT

uzman kadro 65

YILI AŞKIN TECRÜBE

en iyi nakliyat firması 563297042

ÜZERİ REFERANSLI MÜŞTERİ

araç filomuz-PRONET

PRONET Nakliyat evden eve nakliyat ve Depolama hizmeti alanında tüm taşıma araçları kapalı kasa olup  özel ev eşyası taşınması için dizayn edilmiş kasa içleri ile eşyalarınız A noktasından B noktasına hasarsız teslim ederek güven kazanıyor.

evden eve nakliyat
nakliyat aracı
evden eve kamyon
uzman ekip
nakliye kamyonları
evdeneve nakliyat araçları

EN İYİ NAKLİYAT

Müşteriye verdiği değer güven ve saygıyı nakliye firmaları arasında gören firmamız bu yıl en iyi evden eve nakliyat şirketi seçilmiştir. Sizde PRONET Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı şehirlerarası şehiriçi yada uluslararası taşıtabilirsiniz.

asansörlü ev taşıma
asansörlü nakliyat

kiralık asansör

ÜNLÜLER BİZİ SEÇTİ YA SİZ ?

PRONET 45 yıl içerinde yüzlerce müşteri edinerek hep takdir kazandı ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 365 gün durmadan yükünüzü hafifletmek için en iyisini sundu şimdi sizde en iyisinden hizmet almak için müşteri görüşlerimizi inceleyip irtibat kurun..

evden eve nakliyat pronet

Ali KIRCA - Sunucu

İstanbul Sarıyer den Beşiktaş'a evimi taşıyan pronet nakliyat ekip şefi Mehmet bey ve ekibine teşekkürler.Taşınma işini kafamda çok büyütmeme rağmen hızlı ve düzgün bi şekilde hallettiler. Sonradan asansör gerekmesiyle bu işi de hızlı ve uygun bi şekilde sonuçlandırdılar. Kurulum işlemleri de başarılıydı.

evden eve nakliyat pronet

Demet AKBAĞ - Oyuncu

PRONET evden eve nakliyat firmasından çok memnun kaldım, çok temiz is yapıyorlar. Eşyalarımda en ufak bir hasar bile meydana gelmedi. Tüm montaj demontajlar sorunsuz tamamlandı.Gelen ekip ten harun bey çok ilgilendi tekrar kendisine ve pronet nakliye ye Teşekkür ediyorum.

evden eve nakliyat pronet

Uğur IŞILAK - Şarkıcı

İstanbul Pronet nakliye ile bir hafta öncesinden konuştuk gelip eşyalarımıza baktılar iki gün sonra taşımaya karar verdik aynı dedikleri gibi herşey çok güzel taşındı.işlerini severek ve saygıyla yapıyorlar çok memnun kaldım tertemiz bir taşıma oldu kırılma dökülme olmadan taşima bitti ellerine sağlık.

KALİTEYİ ARAYANLARIN FİRMASI

Pronet Nakliyat evden eve nakliyat hizmetiyle bütün isteyenlerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Ev taşıma işi dünyanın belki en zor işlerinden biridir. O kadar çok eşyayı zarar vermeden belkide kaç kat çıkartacağınızı düşündüğünüzde iş gözünüzde çok büyüyebilir. Yorulduğunuz yanınıza kalır.Oysa Pronet Nakliye istanbul evden eve nakliyat ile işleriniz kolay bir şekilde makul bir ücrete hall olur.

 

depolama
EŞYA DEPOLAMA'DA % 15 İNDİRİM

Kentsel dönüşüm ve evini tadilata koyan müşterilerimizin saklama ve taşınma işlerinde %25 indirim sunarak sizlere yardımcı oluyor.

evden eve
ÖN PAKETLEME İLE KUSURSUZ TAŞIMA

PRONET nakliyat gününden önde ön paketleme ile eşyalarınız daha sağlıklı ve tertipli bir taşınma hitmeti sunarak gerçek evden eve nakliyat hizmetini sunuyoruz.

eşya taşıma
TÜM EŞYALARINIZ ARTIK SİGORTALI

HD sigorta ile 4000TL değerinde sigorta poliçesi ile hem kaskolu hemde sigortalı bir şekide yeni evinize taşıma işlemi sunuyoruz.