PRONET Evden Eve Nakliyat LTD.ŞTİ En İyi Nakliyat Firması

KURUMSAL

 

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN HERGÜN ÇALIŞIYORUZ !
Kurulduğu ilk günden beri özenle ve güvenle faaliyet göstermektedir. Pronet nakliyat ailesi olarak bizler, yaptığımız her işte babamızdan aldığımız emaneti korumaya çalıştık. Düsturumuz ‘’dost ve dostluk kazanmak’’ oldu. Yüklendiğimiz sorumluluk araçlarımızla sadece taşıma yapmak olmadı. Biz dostlarımızın bize sağladığı güveni, verdikleri emaneti, duydukları sevgi ve saygıyı bir yerden başka bir yere taşıdık. Firmamız ülke çapında evden eve eşya taşımacılığında öncü olma özelliğini taşıyor. Ayrıca, adalara taşımacılık hizmetinin yanı sıra tiyatro, konser ve benzeri kültür sanat organizasyonlarının turne taşımacılığı yanında turizm ve kongre hizmetleri de faaliyet alanlarımız içinde yer alıyor. Firmamız her üç ayda bir bakım ve trafik kontrolü yapılan araç filosu ve deneyimli personeli ile tam kadro hizmetinizdedir. Taşımacılık için kullandığımız araçların tümü araç takip (GPRS) sistemi, kapalı kasa, asansör (lift) bulunmaktadır ve özel otoparkımızda yer almaktadır. Küçük, orta ve büyük araçlardan oluşan bir araç filomuz bulunuyor. Araçlarımızın tümü kazalarda oluşacak hasarlara karşı sigortalıdır. Şoförlerimiz alanlarının uzmanı profesyonellerden oluşmakta, İş güvenlik sertifikaları, SSK ve Ferdi kaza sigortaları bulunmaktadır. Bütün şoförlerimizin SRC, Pisikoteknik ve Sürücü belgeleri güncel ve eksiksizdir. Ayrıca evden eve taşımacılık hizmeti verirken iş gören taşıyıcılarımız dâhil hepsi sigortalıdır.

Profesyonel eşya taşıma sistemiyle çalışma hayatına başladığımız doksanlı yıllardan bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler bizi müşteri odaklı çözümler üretmeye teşvik etti.

Geride bıraktığımız 20 yılın her bir günü şirketimize ayrı ayrı değerler kattı. Bugün Pronet başarıya odaklanmış, kaliteli hizmetten başka bir alternatif düşünmeyen, çevreye ve insana saygılı, Türk insanının yaşam kalitesini yükseltmek için çalışan; güven, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirmeyi amaç edinen, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir yapılanma ile çalışıyor ve hizmet veriyorsa; bunda Pronet ailesinin her çalışanının büyük emeği vardır. Pronet hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar müşteri desteğiyle yapmış olduğu yeniliklerle taşmacılık sektöründe daima örnek ve öncü firma olarak anılmıştır.

Tüm araçlarımızdaki taşınan malzemeler kaza anında oluşacak hasar ve hırsızlığı karşı sigorta kapsamına alınmıştır