Genel

Anahtar Teslim Taşıma

Anahtar Teslim Taşıma Evden Eve Nakliyat ?

PRONET Evden Eve Nakliyat tek bir fiyat verilerek evinizin yada herhangi bir yerden eşya ve yükün taşınması konusunda %20 indirimli fiyat seçenekleri ile PRONET evden eve taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Anahtar teslim taşıma yapan firmamız siz değerli müşterilerimizin evinizin anahtarını vererek tüm eşyaları hazır hale getirtebilirsiniz. Gündüz gece saati fark etmeden acil nakliyat taleplerinize anında cevap veren İstanbul nakliyat genişletilmiş nakliye aracı filosu ile sektörde büyümesine devam etmektedir.

#taşınma
#günaydın
#logistics
#nakliyat
#uluslararasıtaşımacılık
#evdenevenakliyat
#lojistik
#şehirlerarasınakliyat
#movers
#moving
#shiftingservices
#relocation
#moverspackers

Güçlü referanslara sahip olan firmamızın referanslarına göz atmayı unutmayınız.

TAM  DONANIMLI ARAÇ VE EKİPLERLER…

Firmamız tam donanımlı ekibiyle siz değerli müşterilerimizin eşyalarını taşınmaya hazır hale gelmesi için firmamızın bünyesinde bulunan marangoz tarafından özenle sökülür tüm parçalar eksiksiz paketlenir vida ve ekleme aparatları düzenli bir şekilde saklanır. Nakliyat sırasında zarar görmesini engelleyecek tüm önlemler alınır.

                                                                       #nakliye #istanbulevdenevenakliyat #eniyinakliyat  #evdenevenakliyat evdenevenakliyatistanbul

DÜZENLİ PAKETLEME ÖZEL AMBALAJLAMA

Marangoz tarafından hazırlanan eşyaları paketlemek ile görevli personelimiz taşıma sırasında gelebilecek tüm zararlara karşı önlem alır. Taşınma sırasında her hangi bir zarar gelmesi durumunda kasko ve sigorta ile zararınız anında ödenir.

#nakliyat #paketleme #türkiyelider #tercihinizbizden#iyidüşününiyitaşının #müşterimemnuniyeti#nakliyat #lojistik #taşımacılık#depolama #istanbul #türkiye #since1959#sisli #bomonti #kemerburgaz #florya #etiler#ulus #bebek #zekeriyaköy #sariyer#baltalimanı #evdenevenakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir