Genel

Nakliye Ücretleri

İstanbul Nakliye firmaları ücretleri, eşya sayısına, tonajına ve götürülmesi planlanan bölgenin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak pek çok firma müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Ücretlerin belirlenmesi noktasında paketleme ve işçilik maliyetleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Firmamız ise, tüm hizmetlerini makul rakamlar ile vermektedir. Yakın güzergahlar için de herhangi bir araç masrafı talep edilmemektedir. Nakliye firmaları ücretleri, projenin türüne göre de farklılık göstermektedir. Örneğin ofis taşıma ile ev taşıma maliyetleri aynı olmamakla beraber, genel fiyatları da yakından etkilemektedir. Firmamız ise, farklı çözüm yöntemleri sayesinde de söz konusu bu maliyetleri büyük oranda düşürmektedir. Ayrıca talep edilen tutarların geri ödemeleri noktasında da kolaylıklar sağlanmaktadır.

Nakliye Firmaları Ücretleri Neden Çok?

 

Son dönemlerde artan maliyetler ve yakıta gelen zamlar, nakliye firmaları ücretleri açısından olumsuzluk yaratmıştır. Özellikle de şehirlerarası taşımacılık hizmetleri absürt fiyatlar ile verilmiştir. Ancak müşteriler, firma seçimine dikkat etmesi halinde ekonomik bir taşımacılık hizmeti alabilir. Örneğin bazı şirketler, komisyoncular üzerinden iş almaktadır. Bu durum, ücretlerin artmasına neden olmaktadır. Pek çok kişi, çalışacağı firmayla muhatap bile olamamaktadır. Ancak şirketimiz, bu şekilde kesinlikle çalışmamaktadır. Komisyoncuların nakliye firmaları ücretleri üzerinde ki etkisi oldukça fazladır. Özellikle komisyon bedelleri de, müşterilerden talep edilmektedir. Bu nedenle maliyetler de artış görülmektedir. Ayrıca bazı firmalar, paketleme, montaj veya yükleme gibi hizmetler için de ek ücretler talep etmektedir.

Ekonomik Nakliye Hizmeti

 

Firmamız, ofis, ev ve parça eşya taşımacılığı gibi hizmetlerini makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Paketleme, montaj ve benzeri destekler için de ek bir ücret talep edilmemektedir. Bünyemizde bulunan tüm araçlar ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Nakliye firmaları ücretleri içerisinde en ucuz hizmeti sunan şirketimiz, yaz ve kış aylarında da aynı tarife üzerinden fiyatlandırma gerçekleştirmektedir. Ayrıca şehirlerarası taşımacılık projeleri de dahil olmak üzere, tüm hizmetlere özel yüzde 10’lara varan ek indirimler gerçekleştirilmektedir. Nakliye firmaları ücretleri hakkında bilgi almak veya talep ettiğiniz adreslere araç gönderilmesini sağlamak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En ufak bir eşyanızın zarar görmemesi için her türlü desteği sunan şirketimiz, fiyat noktasında da her türlü iyileştirmeyi yapmaktadır.   

PRONET Nakliyat Güvencesiyle

 

Firmamız bünyesinde görev yapan tüm personeller alanında uzman olmakla beraber, mesleğin gerektirmiş olduğu tecrübeye sahiptir. Sağdan soldan günlük ücret ile hizmet veren işçiler, eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Bazı firmalar, maliyetleri düşürmek için paketleme ve taşıma gibi işlemleri, böyle personeller ile gerçekleştirmektedir. Ancak firmamız için bahsi geçen durum söz konusu değildir Zira tüm işlemler, alanında uzman marangoz ve mobilya ustaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından Nakliye firmaları ücretleri ve maliyetleri açısından kaliteli ve uygun hizmet sunulmaktadır.

 

 

One Comment

  1. istanbuldan fethiyeye taşınacak 1+1 evim var istanbul avrupa yakası sultangazi gazi mahallesi fiyat ne olur acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir