PRONET Ev Ofis Taşıma Hizmetleri

;PRONET EV OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ

PRONET ofis taşıma hizmetleri, İstanbul’un tüm ilçe ve semtleri için geçerlidir. Firmamız şirketlerde, fabrikalarda veya kurumsal alanlarda bulunan tüm eşyaları profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürmektedir. Taşıma işlemleri ise sadece teknolojik araç modelleri ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca eşyaların zarar görmemesi veya deforme olmaması içinde her türlü önlem alınmaktadır. PRONET ofis taşıma personelleri, deri koltuklar başta olmak üzere bürolarda bulunan tüm mobilyaları kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Yine söküm ve montaj uygulamaları sırasında da eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca firmamız taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamak için sigortalı nakliye desteği sunmaktadır Yeni tüm eşyalar anlaşmalı kasko şirketleri tarafından sigortalanmakta ve müşterilerimize teminat verilmektedir.

PRONET Ofis Nakliye

ofistasima

PRONET ofis nakliye talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Firmamız taşıma işlemlerini de maksimum 1 iş günü içerisinde tamamlamaktadır. Özellikle de büyük şirketler, çok katlı binalar için de asansörlü ofis taşıma hizmeti verilmektedir. Bu sayede taşıma işlemleri daha kolay ve seri bir şekilde tamamlanmaktadır. PRONET ofis nakliye ekipleri, müşterilerden gelen talepleri de değerlendirmektedir. Ayrıca raf sistemlerinin ve diğer mobilyaların montaj yerleri yine müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir. PRONET ofis taşıma firmamız kesinlikle müşterilerini mağdur etmemektedir. Gerek fiyat gerekse süre noktasında mümkün mertebe en kaliteli hizmet sunulmaktadır. Ayrıca asansörlü nakliye, evden eve nakliye ve parça eşya taşıma gibi tüm hizmetler ucuz fiyatlar ile verilmektedir.

PRONET Ofis Taşıma Firmaları

Taşıma sektöründe faaliyet gösteren firma sayısı oldukça fazladır. Ancak her zaman uzman bir firma ile çalışmak ürün sahiplerine avantaj sağlamaktadır. PRONET ofis taşıma ise 20 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Dolasıyla da tüm yükler veya eşyalar bilimsek yöntemler ile işlem görmektedir. Ayrıca firmamız sadece uzman personeller ile hizmet vermektedir. Depolama alanları geniş olan kamyon ve kamyonet modellerimiz sayesinde komple şirket taşımacılığı noktasında da her türlü destek sunulmaktadır. PRONET ofis nakliye fiyatları ise piyasa şartlarına göre oldukça daha ekonomik rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız eşya sayısı ne olursa olsun tüm müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir.