Blog

Eylül 8, 2020

Bilecik Evden Eve Nakliyat

Ev ve iş yerlerinin taşınma işlemleri son derece zorlu bir sürece neden olmaktadır. Eşyaların tamamının toplanması, paketlenmesi ve kolilere aktarılma işlemlerinin yanı sıra bu eşyaların taşınması için uygun personel desteğinin alınması da son derece önemlidir. Aynı zamanda uygun araç teminine de gerek duyulur. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyaların nakliyesinin yapılması işlemlerinde firmamızdan destek alarak tüm taşınma yükünüzü üstünüzden atabilirsiniz.

İstanbul Bilecik arası nakliye ücretleri hesaplamasının yapılması için öncelikle başvurunuzu firmamıza iletilmesi gerekir. Nakliye hizmet talebinin firmamıza iletilmesi sonrasında ise konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten taşınma hizmeti almanın da avantajına sahip olabilirsiniz.

Nakliye Hizmet Bedelinin Hesaplanması

İstanbul Bilecik arası nakliye ücretleri hesaplaması için firmamıza gerçekleştireceğiniz başvuru işlemi sonrasında konusunda uzman olan personelden destek alabilirsiniz. Başvurunuz sonrasında taşınmaya konu olan eşya yükünü ve diğer detayları incelemek için uzman personelimiz adresinize ulaşım sağlayacaktır. Ücretsiz sunulacak olan eksper hizmetinde taşınmaya konu olan eşya yükü, bina durumu, sunulacak ek hizmetler, iki yerleşim yeri arası net mesafe ve yeni yerleşim yeri bina durumu bilgileri yer alır. Alınacak olan bilgilere göre hazırlanan eksper raporu sonrasında İstanbul Bilecik arası nakliye ücretleri hesaplanmış olur.

Nakliye ücretinin ücretsiz eksper hizmeti sonrasında belirlenmesi sonrasında onay vermeniz durumunda sözleşme imzalanarak mutabakat sağlanmış olur.

Nakliye Hizmet Sözleşmesinin Önemi

İstanbul kentimizden Bilecik şehrimize gerçekleştireceğiniz nakliye işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten destek almak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız hizmetler de mutabakatın sağlanması sonrasında hizmet sözleşmesine yer açılır. Hem hizmeti alan hem de hizmeti sunan için son derece önemli olan sözleşme sadece mutabakat anlamına gelmez. Her iki tarafın yükümlülüklerine ver açılan sözleşmede aynı zamanda haklarda yer almaktadır. Bunun yanı sıra hizmet sözleşmesi ile beraber nakliye sigortasında da yer verilmiş olur. Nakliye işlemlerinde son derece önemli olan hizmet sözleşmesine yer veren firmamız uzman personelimiz ile taşınma işlemlerinde sizlere en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunar.

Fiyat Tarifesi

  • 1+1 Ev İçin Orta Boy Araç: 3.700 TL
  • 2+1 Ev için Orta Boy Araç: 4.000 TL
  • 3+1 Ev İçin Büyük Araç: 4.000 TL
Nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat