İstanbul/Türkiye
444 51 13
info@pronetnakliyat.com.tr

En İyi Nakliyat Firması

Evden Eve Nakliyat’ta Marka …! PRONET EVDEN EVE TAŞIMA  ®  (Resmi PRONET’ın web adresidir!)

Türkiye Genelinde
2016 En İyi Nakliyat 
Firması Seçildik 

” İyi Düşünün,PRONET İle Taşının”

Sevgili Beyefendi & Hanımefendi;

PRONET Evden Eve Nakliyat Olarak bir aile üzerinde yıkıcı etki yaratabilir, ancak uygun planlama, hareketinizi olumlu bir deneyim haline getirebilir. Uzman elemanlanlar planlamacılar, yüksek kalite standartlarını koruyarak zaman tablonuza ve bütçenize uyacak şekilde evden eve nakliyat etmeyi tasarlar. İnsanlığın mümkün olduğu kadar düzenli ve güvenilir  olmasını sağlamak için teknikler tasarladık.

Firmamız ” İstanbul evden eve nakliyat ” güçlü referans ve Taşımacılık seçenekleri ile daima yanınızda.”

”Ünlüler Bizi Tercih Etti Ya Siz ?

Mahsun KIRMIZIGÜL & Ali KIRCA & Onur ÇAĞDAŞ ÖZTÜRK & Demet AKBAĞ

Güçlü referanslarımızla siz değerli müşterimize çözüm odaklı 7/24 saat destek olmaktan gurur duyuyoruz.Rereranslarımız İçin;

İstanbul  PRONET Evden eve Nakliyat ve Şehiriçi Şehirlerarası Ev taşımacılığında sektörün öncü firmasıdır. Uzun yıllardır Beri Profesyonel Nakliye ve Taşımacılık Hizmeti veren yılların tecrübesine sahip K3 yetki belgesi olan bir firmadır, kaliteli, güvenilir profesyonel ve itinalı hizmet anlayışı ile Türkiye’nin bütün bölgelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul evden eve nakliyat taşımacılık hizmetinde gerçek kaliteyi bulabileceğiniz, güvenle eşyalarınızı teslim edebileceğiniz İstanbul evden eve nakliyat  7/24 hizmetinizdedir.

Neden Evden Eve Nakliyat ?

Evden eve nakliyat istanbul çok uygun fiyatlara sizleri  bekliyor. Durum şu ki verilen hizmet çok kaliteli ve çok hızlı teslimat ile sunuluyor. Durum şu ki kaliteli ve çokEVDEN EVE NAKLİYAT uygun fiyatlara nakliyat hizmeti veriliyor.Binlerce kilometre uzaklara gitseniz bile eşyalarınıza zarar gelmeden siz hiç yorulmadan evinize geliyor. Durum şu ki size de bu durumun tadını çıkarmak kalıyor. Yapmanız gereken evinizi taşımadan önce internette kısa bir araştırma yapın. Durum şu ki evden eve nakliyat  konusunda birçok firma göreceksiniz. Bu firmalar arasında tercih yaparken kaliteli ve uygun fiyatlı firmaları tercih edin. Durum şu ki böylece hem az ücret ödemiş olacaksınız hem de nakliye işleminiz güvenli & hızlı bir şekilde gerçekleşmiş olacak.

KISACA Ev Taşımacılığı

Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri: Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız. Ve taşıma işleminde varil de NAKLİYAT ŞİRKETİkullanmamaktayız. Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken ambalaj malzemesini tek seferlik size özel kullanıyoruz. Mobilyalar: Sertifikalı marangozumuz tarafından demonte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek ambalajlanarak numaralandırlır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır. Giysiler: Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır. Dijital Eşyalar: Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır. Koltuklar ve Diğer Eşyalar: Özellikle deri koltuklar İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYATtaşınırken taşıyan firma ve personel profesyonel değillerse ambalajlama sistemleri koltuklarınıza geridönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz. Personel: İşi ev ve ofis taşımak olan personelimiz: Sertifikalı marangoz, elektirikçi, paketleme ve ambalajlama elemanları, taşıma elemanları ve her ekipte ekibinden sorumlu olan bir ekip sorumlusundan oluşmaktadır.

En İyi Nakliyat Şirketiyiz

PRONET evden eve nakliyat firması sektörde en iyi nakliye şirketidir. İstanbul Evden eve nakliyat şirketleri arasında olan konumu her geçen gün daha çok artmaktadır. Müşteriye verdiği değer güven ve saygıyı nakliye firmaları arasında gören firmamız bu yıl en iyi evden eve nakliyat şirketi seçilmiştir. Sizde PRONET Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı şehirlerarası şehiriçi yada uluslararası taşıtabilirsiniz. Hemde evden eve nakliyat ücretleri o kadar da pahalı değil,diğer nakliyat firmalarına göre sadece kaliteli nakliye hizmeti’nin bedeli yüksek. Ayrıcalıklı taşınmanın yolu İstanbul nakliyat  şirketinden geçer. Hemen arayın ve kusursuz ev ve ofis taşıma hizmetinden yararlanın. Üstelik referans üzerine arıyorsanız çeşitli kampanyalardan yararlanarak uygun fiyatlar alabilirsiniz. Detaylar için iletişim sayfasından müşteri temsilcimize ulaşın.

” Kaliteyi arayanların firması”

Pronet Nakliyat evden eve nakliyat hizmetiyle bütün isteyenlerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Ev taşıma işi dünyanın belki en zor işlerinden biridir. O kadar çok eşyayı zarar vermeden belkide kaç kat çıkartacağınızı düşündüğünüzde iş gözünüzde çok büyüyebilir. Yorulduğunuz yanınıza kalır.Oysa Pronet Nakliye istanbul evden eve nakliyat ile işleriniz kolay bir şekilde makul bir ücrete hallolur.

En çok talep edilen nakliyat kelimeleri

Bizi Aramadan Kesinlikle Taşınmayın!

Babadan oğul’a geçen tecrübe, 18 yıla aşkın süredir taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız çok deneyimli ve profesyonel bir kadroya sahiptir, eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemleri ücretsiz olarak yapılmakta olup mobilyalarınızın demontajı ve montajı için uzman marangozlarımız ile hizmet vermekteyiz. PRONET Nakliyat hizmetlerimizin tamamı sigortalı olup ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

5 Adet Tır, 15 Adet On Teker 10 Adet Altı Teker 2 Adet 3,5 tonluk Kamyonet ve 4 adet Eksper aracı ile hizmet vermekteyiz.