İstanbul Evden Eve Nakliyat %15 İndirimli PRONET Ev Taşıma https://www.pronetnakliyat.com Ev Taşıma Fri, 14 May 2021 14:19:00 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.7.2 https://www.pronetnakliyat.com/wp-content/uploads/2020/07/favicon.png İstanbul Evden Eve Nakliyat %15 İndirimli PRONET Ev Taşıma https://www.pronetnakliyat.com 32 32 Nakliye Çalışma İzin Belgesi Nasıl Alınır? https://www.pronetnakliyat.com/nakliyeci-calisma-izin-belgesi-nasil-alinir.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nakliyeci-calisma-izin-belgesi-nasil-alinir https://www.pronetnakliyat.com/nakliyeci-calisma-izin-belgesi-nasil-alinir.html#respond Fri, 14 May 2021 14:17:40 +0000 https://www.pronetnakliyat.com/?p=5566 Nakliye Çalışma İzin Belgesi Nasıl Alınır? sorusuna firmamız detaylı bir anlatımla makalemizde yer vermektedir.Evden eve nakliyat işi yapan firmalar için izin belgeleri kendi bünyelerinde oluşturmuş oldukları belge ile yapılıyor. Firmaya da şirketler kendi bünyesinde üst yazı resmi belge olarak adlandırılan yazıyı düzenleyip personellerine izin belgesi çıkarabiliyorlar. Belgeyi almak için e-devlet uygulamasına girilerek İçişleri bakanlığı sekmesine giriş yapılır. Ardından e-başvuru sekmesine tıklanır. Çalışma muafiyet izin işlemleri seçildikten sonra çalışma muafiyet izin belgesi kısmına tıklanarak ilgili bölümden belge alınabilir.

Nakliyeci Çalışma İzin Belgesi 

Evden eve nakliyat işi yapan firmaların çalışanları nakliyat personelleri şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yapan tüm firmaların çalışanlarının çalışma muafiyeti belgesi alması gereklidir.  Nakliye çalışanları tam kapanma sürecinde çalışma izin belgesi almalıdır. Çalışma izin belgesi e-devlet uygulaması üzerinden içişleri bakanlığı e-başvuru bölümünden alınabiliyor. Alınacak olan izin belgesinde yazılı olan çalışma bölgesinde çalışılabilir. İlgili izin belgesi yalnızca o bölge için geçerlidir. Farklı bölgelerde çalışıldığı zaman o izin belgesi geçerli olmadığı için ceza alabilirsiniz.

Nakliye Çalışanları Ev Taşıma İzni Almalı Mı? 

Evden eve nakliyat işi yapan firmaların çalışanlarının ev taşıma izni almaları gereklidir. Evden eve nakliye personelleri çalışma izin belgesini almak için edevlet üzerinden başvuru yaparak çalışma muafiyeti belgesi diye adlandırılan çalışma izin belgesini alabilir. Nakliyeci Çalışma İzin Belgesi Nasıl Alınır? çalışanları nakliyeci çalışma muafiyet belgesi için telefon bilgisayar tablet cep telefonu gibi internet erişimi bulunan tüm cihazlardan giriş yaparak e-devlet uygulaması üzerinden izin belgesi alabilir. E-devlet uygulaması üzerinde bulunan İçişleri bakanlığı e-başvuru kısmından izin belgesi alınabiliyor.

Nakliyeci Çalışma İzin Belgesi Nasıl Alınır? Nakliye çalışanlarının çalışma izin belgesi alması için yapması gereken tek şey e-devlet uygulamasını girmektir. Buradan belirtilmiş olan aşamalar uygulanarak onlar başvuru sonrasında sistemden otomatik bir şekilde izin belgesi çıktısı verilir. E-devlet uygulaması üzerinden İçişleri bakanlığı sekmesini kullanarak ilgili bölümden e-başvuru kısmından izin başvuru belgesi yapılabiliyor. Başvuru kısmında dikkat edilmesi gereken en önemli husus çalışma bölgesi için izin almanızdır. Aksi halde ceza almanız kaçınılmaz olur.

Nakliyeci Çalışma İzin Belgesi Nasıl Alınır?

Nakliyeci Çalışma İzin Belgesi Nasıl Alınır?

Kısıtlama Günlerinde Ev Taşıma İzin Belgesi Nasıl Alınır? 

Ülkemizde ve dünyada baş gösteren covid-19 salgını nedeni ile bahar aylarına denk gelen kısıtlama sürecinde evden eve taşınma hareketliliği de artmıştır. Sokağa çıkmanın yasak olduğu bu günlerde ev taşıma işinin yasak olup olmadığı birçok insan tarafından merak ediliyor. Sokağa çıkmanın yasak olduğu günlerde ev taşımak isteyenler için e devlet üzerinden veya direkt olarak bulunmuş oldukları ilçenin kaymakamlığına gidilerek sokağa çıkma izni talebinde bulunabilir.

E-Devlet Uygulaması Üzerinden Taşıma İzni Alınması

E-devlet uygulaması girişi yaparak arama çubuğunda içişleri bakanlığı yazıp çıkan seçeneğe tıklıyorsunuz. Karşınıza açılmış olan ekranın sağ üst köşesinde bulunan yeni başvuru butonuna tıklayın nokta sonrasında başvuru ekranının açılmış olduğunu göreceksiniz. Öncelikle başvuru türü olarak seyahat izin işlemlerini ardından da belge türü olarak da ilgili yaş aralığını seçiyorsunuz. Daha sonra adres ve iletişim bilgilerini giriyorsunuz. Formun devamında gelen başvuru konusuna taşınma izni yazmanız gerekiyor. Ardından aşağıda bulunan metin kutucuğuna izin isteğinizin ayrıntılarını ekliyorsunuz.

Nakliyeci Çalışma İzin Belgesi Nasıl Alınır?

Nakliyeci çalışma izin belgesi nasıl alınır konusunda yapılacakları aşama aşama sizler için araştırdık. Nakliyeci çalışma izni Çalışma Muafiyet Belgesi diye geçer. Çalışma Muafiyet belgesi Resmi sigortalı SGK kayıtlı veya bağkurlu yani firma sahipleri veya şirketler ve onların çalışanları tarafından alınabilir. Belgeyi almak için sırasıyla aşağıdaki adımları uygulayınız.

 • E Devlet uygulamasına giriniz.
 • İçişleri Bakanlığı sekmesine giriş yapınız.
 • E Başvuru sekmesine tıklayınız.
 • Çalışma Muafiyet İzin İşlemlerini seçiniz.
 • Çalışma Muafiyet İzin Belgesi kısmına tıklayarak ilgili bölümden belgenizi alabilirsiniz.

Eğer birden fazla kişi için izin başvurusunda bulunuyorsanız o kişilerin de kimlik bilgilerini bu alanı eklemeniz gereklidir. Bu Metin kutucuğunun ardından çıkış ve varış adreslerini de sisteme eklemeniz gerekiyor. Ardından en alt kısımda bulunan başvur butonuna tıklayarak izin başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz. Sokağa çıkma yasağında ev taşımak için tüm bu işlemler yapıldıktan sonra belgenizi alıyor ve rahat bir şekilde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmek suretiyle evden eve nakliyat işlemini yapabiliyorsunuz.

 

]]>
https://www.pronetnakliyat.com/nakliyeci-calisma-izin-belgesi-nasil-alinir.html/feed 0
Nakliyecilere Sokağa Çıkma Yasağı Var mı?  https://www.pronetnakliyat.com/nakliyecilere-sokaga-cikma-yasagi-var-mi.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nakliyecilere-sokaga-cikma-yasagi-var-mi https://www.pronetnakliyat.com/nakliyecilere-sokaga-cikma-yasagi-var-mi.html#respond Wed, 12 May 2021 23:24:56 +0000 https://www.pronetnakliyat.com/?p=5564 Nakliyecilere sokağa çıkma yasağı var mı ?sorusuna makalemiz de kısaca bilgi vermekteyiz lütfen detayı bir şekilde okuyunuz.Kısıtlama günlerinde nakliyecilerin ev taşıma izni var mı gibi sorular herkesin aklında. Sokağa çıkma günlerinde ev taşımak yasaktır ancak İzin almanız koşulu ile ev taşıma serbest değişir. Yani izin almışsanız ev taşıma izin belgeniz varsa yasaklarda ev taşıma işlemi yapılabilir. Kısıtlama günlerinde nakliyeciler izin aldıkları sürece evden eve taşıma işlemini gerçekleştirebiliyor. Ayrıca eşyası taşınan kişilerin de kısıtlama günlerinde e-devlet üzerinden başvuru yaparak izin belgesi almaları gereklidir.

Nakliyecilere Sokağa Çıkma Yasağı Var mı?

Taşınmaya daha seyahat izin belgesi alınması için e-devlet uygulaması rişin yapıları nokta ardından e-devlet uygulaması arama bölümüne İçişleri bakanlığı yazmanız gerekiyor.Nakliyecilere sokağa çıkma yasağı var mı? Sonrasında İçişleri bakanlığı sekmesine tıklayarak yeni başvuru bölümünden başvuru türünü seçiyorsunuz. Burada bulunan özel araç seyahat izin belgesi 65 yaş altı vatandaşlarımıza izin verilmesi içindir. Belge türü olarak bunu seçiyorsunuz. Formun devamında yer alan başvuru konusuna ise taşınma izni yazının ardından aşağıda bulunan metin kutucuğuna izin isteğinin ayrıntılarını eklemeniz gereklidir. Birden fazla kişi için izin başvurusunda bulunuyorsanız o kişilerin de kimlik belgelerini bu alana eklemelisiniz.

evdenevenakliyat

Nakliyecilere Sokağa Çıkma Ysağı Var mı?

Kısıtlama Günlerinde Ev Taşıma 

Sokağa çıkma yasağında acil ev taşınması gereken insanlar için bu durum sıkıntı olabiliyor. Ancak gerekli izin ve belgeler alındıktan sonra en önemlisi de hijyen kurallarına dikkat edildiği sürece nakliyat firmaları ev taşıma işini gerçekleştiriyor. Kısıtlama günlerinde taşınmaya karar verdiyseniz hijyen kurallarına dikkat eden bir nakliye firması ile anlaşmanızı tavsiye ediyoruz. İnternet üzerinden araştırma yaparak covid-19 salgını sürecinde tüm önlemleri alınmış olan nakliye firmalarını araştırarak bunlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Covid-19  salgını sürecinde tedbir alan nakliye firmalarının çalışanları özel tulumlar eldivenler ve boneler ile nakliye işlemini yaparlar. Ayrıca tedbir alan tüm nakliye firmaları araçlarını nakliye işlemi öncesinde özel ultraviyole dezenfekte  makinesi ile temizleyerek eşyalarınızın taşınmasını sağlar. Sokağa çıkma sürecinde gerekli belgeler alındıktan sonra hijyen kurallarına dikkat eden bir nakliye firması ile anlaşarak evinize gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz. Tedbir amaçlı eşyalarınız taşındıktan sonra maddi imkanınız uygunsa ilaçlama şirketlerinden yardım alarak evinize dezenfekte ettirebilirsiniz.

Kısıtlama Günlerinde Ev Taşıma İzni Nasıl Alınır? 

Sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde taşınma izni kaymakamlık ve valilik aranarak durum bildirilir gerekli izin belgesi alınır. Kısıtlama günlerinde taşınmak zorunda kaldıysanız taşınma izni almak için e devlet üzerinden başvuru yaparak gerekli belgeyi almanız mümkündür. Sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde ev taşıma ve lojistik sektörü personelleri gerekli izinler alındığı sürece nakliye hizmeti verebiliyor. Kısıtlama günlerinde nakliye izni almak için edevlet üzerinden başvuru yapılır. Gerekli izin belgeleri alındıktan sonra taşınma günü evden eve nakliye personellerinin maske ve eldiven kullanmasının talep edin.

Pronet Nakliyat Kısıtlama da ev taşıma hizmeti

Pronet Nakliyat şirketimiz  kısıtlama da veya sokağa çıkma yasakların da herhangi bir yasak lojistik firmalarına olmadığından İstanbul’da evden eve nakliye, işyeri ve ofis taşıma, parça eşya taşıma, Şehiriçi Nakliyat ve şehirler arası taşımacılık alanlarında Profesyonel sigorta sözleşmeli garantili taşıma hizmetleri vermekteyiz.Siz değerli halkımızı da  Pronet Nakliyat güvencesiyle taşınmaya güvenli sigortalı kaskolu nakliye hizmeti almaya tercih edin. İstanbul’da Anadolu Yakası evden eve nakliyat bölgesi başta olmak üzere Avrupa Yakası evden eve nakliye bölgesinde de şubelerimiz mevcuttur.

Taşıma Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşıma işini yapacak olan nakliye aracının hijyenik olup olmamasına muhakkak dikkat etmeniz gereklidir. Ayrıca paketlemede kullanılacak olan ambalaj malzemelerinin tek kullanımlık ve yeni alınmış olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Sokağa çıkmanın yasak olduğu günlerde gerekli izin belgelerini alarak eşya taşıyan nakliye firmaları 1 + 1,  2 + 1 3 + 1 gibi farklı evlerin eşyalarını tedbirler kapsamında istediğiniz adrese taşır. Ayrıca kısıtlama günlerinde ofis büro ve işyeri eşyalarının taşınması da mümkündür. Gerekli olan tek şey izin belgesinin alınması ve hijyen kurallarına uyulmasıdır. Sokağa çıkmanın yasak olduğu günlerde gerekli izinler alındığı ve hijyen kurallarına uyulduğu takdirde eşya depolama hizmeti de yapılabiliyor. Burada önemli olan en önemli şey hijyen kurallarına ve sosyal mesafeye dikkat edilerek nakliye işleminin yapılmasıdır.

 

]]>
https://www.pronetnakliyat.com/nakliyecilere-sokaga-cikma-yasagi-var-mi.html/feed 0
Kütahya Evden Eve Nakliyat https://www.pronetnakliyat.com/kutahya-evden-eve-nakliyat.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kutahya-evden-eve-nakliyat https://www.pronetnakliyat.com/kutahya-evden-eve-nakliyat.html#respond Mon, 10 May 2021 20:14:46 +0000 https://www.pronetnakliyat.com/?p=5558

Kütahya evden eve nakliyat pronet nakliyat firmamız kütahya evden eve taşımacılık şehiriçi şehirlerarası uluslararası kütahya nakliyat firmaları şirketleri fiyatları ücretleri ev ofis piyano kasa kurum fabrika eşyası taşımacılığı kütahyada ev ofis nakliyat depolama hizmetleri.Kütahya Evden Eve Nakliyat ev, iş yerleri ya da depo gibi birçok farklı alan değişen sebepler ile taşınabilmektedir. Gerçekleştirilecek olan bu ikame değişim işlemlerinde ise birçok zorlu işlem sizler beklemektedir.

İstanbul Kütahya arası nakliye ücretleri

Eşyaların toplanması, paketlenmesi ve kolilere aktarım işlemlerinin yanı sıra uzman eleman teminine yer vererek zarar görmeden araçlara nakli gerekir. Araç teminde ise kapalı kasa ve yeterli ölçülere sahip olan uygun bir tercihin seçilmesi oldukça önem taşımaktadır. İstanbul Kütahya arası nakliye ücretleri belirlenmesi işlemleriniz ile ilgili olarak firmamızla iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Taşınma işlemlerinizde profesyonel destek almanızı sağlayan firmamız ile kısa sürede ve konforlu bir nakliye çalışmasına yer açmanız mümkün olur.

Kütahya İstanbul Arası Nakliye Hizmetlerinde Ücret Belirlemesi Nasıl Yapılır?

İstanbul Kütahya arası nakliye ücretleri belirlenmesi için öncelikle firmamız ile iletişime geçerek başvuru işlemlerinize yer açmanız gerekir. Başvuru işleminin tamamlanması sonrasında ise uzman personelimiz taşınmaya konu olan eşya yükünüzün bulunduğu adrese ulaşım sağlayarak ücretsiz olarak eksper hizmetini sunar.

Taşınma işlemlerinizde eşya yükünüze, binanın durumuna ve diğer tüm hizmet detaylarına yer verilir. Firmamızdan talep ettiğiniz ek bir hizmet var ise bu hizmette eksper hizmetimize eklenmektedir. Eksper hizmeti sonrasında hazırlanan rapora göre ise hizmet bedelinin hesaplanması mümkündür.

İstanbul Kütahya arası nakliye ücretleri belirlemesinde hizmet bedelinin tarafınıza sunulması akabinde ise onayınızı vermeniz ile beraber hizmet sözleşmesi imzalanarak gerekli çalışmalara yer açılır.

Kütahya Evden Eve Nakliyat sektöründe günümüzde evden eve taşımacılık önem taşır. Taşınacak eşyanın listesinin çıkarıldığı uzman incelemesi çalışmasından, uygun araç seçilmesine, Eşyanın paketleme malzemesi’nden, yükleme ve boşaltılmasına, demontaj, montaj aşamalarından sigortasına kadar Kütahyada evden eve nakliyat taşıma her adımda uzman işidir.

kutahyaevdenevenakliyat

Kütahya Evden Eve Nakliyat

Kütahya Nakliye Hizmet Sözleşmesi Neden Yapılır?

İstanbul kentimizde yapılacak olan Aydın şehri nakliye işlemlerinde firmamızdan destek alarak konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten profesyonel desteği almanın da avantajını elde edebilirsiniz. İşlemlerde tarafınıza sunulacak olan hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise firmamız tarafından düzenlenecek olan hizmet sözleşmesine yer açılır. Hizmet sözleşmesi hem hizmeti alanın hem de hizmeti sunanın haklarının korunmasına ve yükümlülüklerinin belirlenmesine ve mutabakat altına alınmasına destek olur. Hizmet sözleşmesinin hazırlanması ile beraber aynı zamanda tüm eşya yükünüz nakliye sigortası kapsamında yeni yerleşim yerinize nakledilir. Gerçekleştirilecek olan nakliye hizmetleri ile ilgili olarak destek almak için ise firmamıza başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Kütahya Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları

Kütahya Evden Eve Taşımacılık hizmetleri olarak evinizde bulunan eşyaların Kütahya evden eve nakliyat firmaları tarafından güvenli bir şekilde paketlenip diğer evinize taşınıp kurulumunun yapılması işlemidir. Üstelik evden eve nakliyat şirketlerine ulaşmak çok daha kolay! Kütahya Evden Eve Nakliyat firması aramaya son! İnternet üzerinden arama yaparak yüzlerce Kütahya evden eve taşımacılık işlemi için Kütahya ev nakliyat firması bulmak çok kolay Güvenilir Kütahya evden eve taşımacılık Firmaları’ndan bir tanesi pronet ev taşıma Kütahya nakliyat.

 • 1+1 Ev İçin Orta Boy Araç: 4.000 TL
 • 2+1 Ev için Orta Boy Araç: 3.900 TL
 • 3+1 Ev İçin Büyük Araç: 4.500 TL

Kütahya nakliyat olarak kütahya evden eve nakliyat (kütahya evden eve taşıma) ofis taşıma, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, askılı textil taşıma, ev eşyası depolama, fuar taşımacılığı ve uluslar arası nakliyat lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Kütahya Şehiriçi evde eve nakliyat ev taşıma

Kütahya’da Evden Eve Nakliye konusunda iyi araştrıma yapılmadan yapılacak eşya taşımacılık işlemler ev, ofis, eşyaların zarar görmesine, hem iş gücü, zaman, para kayıplarına sebebiyet verecektir. Kütahya evden eve nakliyat eğer eşya depolama kütahya yapılacak ise uygun depo alanları, yangın, deprem, sel, sigortaları, 7/24 güvenlik eleman sistemlerinin varlığı fiziki bina koşullarının uygun olması doğru istifleme evden eve depolama için vazgeçilmez unsurlardır.

Kütahya evden eve nakliyat ve evden eve taşımacılık hizmeti verdiğimiz ilçeler; Kütahya, Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı, ilçelerimize hergün düzenli olarak Kütahyada evdeneve eşya nakliyat ev eşyası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

]]>
https://www.pronetnakliyat.com/kutahya-evden-eve-nakliyat.html/feed 0
Uluslararası Ev Taşıma https://www.pronetnakliyat.com/uluslararasi-ev-tasima.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=uluslararasi-ev-tasima https://www.pronetnakliyat.com/uluslararasi-ev-tasima.html#respond Sun, 09 May 2021 20:14:15 +0000 https://www.pronetnakliyat.com/?p=5553 PRONET Nakliyat olarak firmamız uluslararası ev taşıma firmamiz olarak Türkiye’den gidiş dönüş uluslararası ev taşıma sigortalı ve sözleşmeli uluslararası ev taşıma seferleri sunuyoruz. En uygun fiyatlı uluslararası ev taşımacılık çözümlerimiz ile paketleme, gümrükleme, depolama, sigortalı ve sözleşmeli olarak yerinde kurulum dahil uluslararası ev eşya taşıma hizmeti sağlıyoruz.

Uluslararası Ev Taşıma Nedir?

Uluslararası ev taşıma isteyen bireylerin, evlerini hangi ülkeye taşımak istediklerini ve ne kadar eşya taşınacağını söylemesi sonrasında da hangi tarihte taşınacağının bilgisini vermesi firmamiza bilgi verilmesi yurt dışı ülkeden ülkeye eşya taşımasina uluslararsı ev taşıma denilir.

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası Taşımacılık Yapan Firmalar

Uluslararası taşımacılık yapan firmalar denince ilk akla gelen yurtdışı ev taşıma uluslararası ev taşıma yapan door te door movers firmalarıdır. Günümüzde uluslararası ev taşıma yapan firmalarının sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu artış da uluslararsı ev taşıma faaliyetleri doğrultusunda yeni taleplerin doğmasına sebebiyet vermektedir. Pronet ev ofis taşıma depolama firmamız olarak bizim işimiz, sizin artan taleplerinizi güvenli hizmetimiz ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden en kısa sürede yerine getirmektir. Birbirinden uygun fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.

Uluslararası Ev Taşıma Fiyatları

Ülkeler arası yapılan uluslararası ev  taşıma fiyatlar bir kaç etkenden belirlenir. Bu sebepler kısaca şöyledir;

 • Hangi ülkeden hangi ülkeye taşınıyorsunuz?
 • Taşıma işleminde paketleme yapılacak mi ?
 • Taşınılacak eşyanın miktarı ne kadar?
 • Eşyalarınız kaç metre küp yer tutuyor ?
 • Taşıma zamanınız ne zaman ?

Yukarıdaki etmenler göz önüne alındıktan sonra taşınma fiyatı belirlenir. Bu fiyatlar genellikle metreküp bazında belirlenmektedir. Örneğin Avrupa ülkelerine yapılan taşınmalarda fiyatlar metreküp başına 180 ila 290 Euro arasında değişkenlik göstermektedir.tabi bunlar net rakamlar olmayıp genellikle net rakamlar için firmamiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Uluslararası evden eve taşımacılık sektöründe işini bilen uzman uluslararası evden eve taşımacılık kadromuz, uluslararası nakliyat tecrübelerimiz iş ahlakımızla uluslararası eşya taşıma müşterilerimize sağladığımız kaliteli seviyeli Sorunsuz uluslararası taşıma uluslararası eşya taşımacılığı Hizmeti bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır

Uluslararası Nakliyat Yolcu Beraberi Gelen (Zati) Ev Eşyaı Yurtiçi ve yurtdışı Yolcu Beraberi Gelen Ev Eşyaları, Zati Eşya Muafiyeti Ne Demektir.

Posta Yoluyla Gelen Eşya Muafiyeti  Posta Yoluyla Gelen Hediyelik Eşya Muafiyeti Ne Demektir Hediyelik Eşya Muafiyeti Var Mıdır Kaç Euro luk Muafiyet Vardır Ev Eşyası İthali Evlilik Nedeni İle Eşya İthali Ögrenim Amacı İle Muafiyet Miras Yolu İle Muafiyet Nedir. Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşaviri Firma Olarak Zati Eşya Gümrükleme Hizmeti Yapıyoruz.

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası Ev Taşıma

Yolcu kimdir?

Yabancı bir ülkeden kara, demiryolu, deniz veya hava yollarından biriyle Türkiye Gümrük Bölgesine gelen yabancı bir ülkede oturan Türkler ile yabancılar veya herhangi bir amaç ile gittikleri yabancı ülkeden kesin veya geçici olarak dönen, Türkiye’de oturan Türkler ve yabancılar ile Türkiye’den aynı amaçlarla ve aynı yollarla yabancı bir ülkeye giden benzeri Türk ve yabancılardır.

Kimler Yolcu Sayılmaz?

Vapur ve gemi süvarisi, tayfa ve hizmetlileri, şeftren, kondüktör, biletçi, kontrolör, makinist, ateşçi, gardfren, restoran şefi, şef brigat, garson gibi demiryolu ve yataklı ve yemekli vagon hizmetlileri, otomobil, otobüs, kamyon uçak, diğer kara, deniz ve hava nakil araçlarının sevk ve idaresinde, yolcu ve eşyalara ait hizmetlerde yolculuk süresince görevli şahıslar yolcu sayılmazlar.

Yolcular Beraberinde Ne kadar Türk Lirası, Döviz Yurda Getirebilirler?

Yolcular, sınırsız miktarda Türk Parasını ve dövizi beraberlerinde Türkiye’ye getirebilirler.

Yolcular Beraberinde Ne kadar Türk Lirası, Döviz Yurtdışına Götürebilirler?

(11.08.1989 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Türk Parasının Kıymetini Koruma Hakkında 32 sayılı Kararın 7/c maddesi) Yolcular, 5000.-ABD Doları veya eşiti efektifi beraberlerinde yurt dışına çıkarabilirler. Dışarıda yerleşik kişiler ile yurt dışında çalışan Türk uyruklu kişiler, yurda girişlerinde beyan etmiş olmak, Türkiye’de yerleşik kişiler ise bankalardan döviz satın aldıklarını tevsik etmek kaydıyla 5.000.- ABD Doları veya eşitini aşan miktardaki efektifi beraberlerinde yurt dışına çıkarabilirler.

Bankalar vasıtası ile yurt dışına Türk parası ve döviz transferi serbesttir.

Türkiye’den yapılacak bir ihracatın bedeli olarak, peşin ödeme yapmak üzere efektifi beraberinde getiren yolcuların, yurda girişte bunu deklare etmeleri ve belgelendirmeleri gerekir.

Yolcular Beraberinde Ne kadar Ziynet Eşyasını Yurda Getirebilirler veya Yurtdışına Götürebilirler?

Yolcular, beraberlerindeki kendilerine ait değeri 15.000.-ABD Dolarını aşmayan ve ticari amaç taşımayan ziynet eşyası niteliğinde kıymetli madenlerden ve taşlardan yapılmış eşyayı yurda getirebilirler ve yurt dışına çıkarabilirler. Daha fazla değerdeki ziynet eşyasının yurt dışına çıkarılması, girişte beyan edilmiş olmasına veya Türkiye’den satın alınmış olduğunu tevsik etme şartına bağlıdır.

Zati Eşya Muafiyeti Ne Demektir?

Yolcuların beraberlerinde ya da yolculardan iki ay önceki veya altı ay sonraki süreler içerisinde getirilen, kendi kullanımlarına mahsus, gayri ticari nitelikteki kullanılmış veya kullanılmamış zati eşya gümrük vergilerinden muaftır.

Zati eşya olarak ithal edilecek eşyanın nitelik ve özellikleri ile miktar ve kıymetlerini belirlemeye, özel ve zaruri durumları inceleme ve sonuçlandırmaya Müsteşarlık yetkilidir.Uluslar arası, evden eve nakliyat, evden eve nakliye, evden eve taşıma, evden eve taşımacılık, ev nakliyesi, eşya nakliyesi, ev taşıma, eşya taşıma, eşya taşımacılık, eşya taşımak, eşya taşınır, eşya taşımacılığı, ev eşyası taşıma, evden eve nakliyeciler, evden eve, nakliyat, taşımacılık, firmaları, fiyatları,

]]>
https://www.pronetnakliyat.com/uluslararasi-ev-tasima.html/feed 0
Asansörlü Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar? https://www.pronetnakliyat.com/asansorlu-evden-eve-nakliye-fiyatlari-ne-kadar.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=asansorlu-evden-eve-nakliye-fiyatlari-ne-kadar https://www.pronetnakliyat.com/asansorlu-evden-eve-nakliye-fiyatlari-ne-kadar.html#respond Sat, 08 May 2021 21:03:17 +0000 https://www.pronetnakliyat.com/?p=5548 Asansörlü Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar? denildiğinde Firmamız PRONET Nakliyat İstanbul evden eve nakliye asansörlü nakliyat firması Şehiriçi taşıma, ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma,ev eşyası depolama Asansörlü nakliye hizmeti sunar. İstanbul’da asansörle ev eşyası taşıma işlemlerimizi yüksek katlı site ve apartmanlara çıkabilen asansörlü araçlarımız ile yapmaktayız. asansörlü evden eve nakliyat araçlarımız İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında olmak  üzere İstanbul avrupa yakası asansörlü evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz ilçelerimiz Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüp, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Tarabya, Etiler, Zekeriyaköy, ilçelerimize her gün asansörlü ev taşıma hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul anadolu yakası asansörlü evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz ilçelerimiz Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Moda, Göztepe, Erenköy, Bostancı, Kavacık, Çekmeköy, Ömerli, Kurtköy, Gebze, Çayırova, Bayramoğlu, ilçelerimize her gün sansörlü ev taşıma hizmeti vermekteyiz.

Asansörlü Nakliyat Nedir?

Asansörlü nakliyat nedir ?,denildiğinde firmamız taşınacak eşyaların bina dışına aktarılarak kamyona yüklenmesi ve daha sonra yeni evinize aktarılması işinin, bina dışından evin balkonuna veya uygun bir penceresine kadar ulaştırılmış asansör vasıtasıyla yapılan taşıma şekline asansörlü nakliyat denilir.

Asansörlü 1+1 Ev Taşıma:2500 TL Asansörlü 2+1 Ev Taşıma:3000 TL Asansörlü 3+1 Ev Taşıma:4000 TL Asansörlü 4+1 Ev Taşıma:6500 TL
Asansörlü +1 Ev Taşıma:2000 TL Asansörlü Parça Ev Taşıma:2000 TL Asansörlü Kiralama Ücreti:750 TL

asansörlü evden eve nakliyat firmamız  ise, eşyalar apartman merdivenlerinden değil doğrudan bina dışından kata uzatılan asansör vasıtası ile daha emniyetli bir şekilde ve üstelik daha kısa sürede taşınmaktadır. Bu yüzden hem zaman tasarrufuna yol açması hem de daha güvenli bir taşıma işlemi sağladığı için asansörlü evden eve nakliyat son dönemlerde daha çok tercih edilir olmuştur.

asansorlupronetevdenevenakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti denince akla ilk gelen sektörün lideri olan PRONET nakliyat firmamızdırAsansörlü evden eve nakliye hizmeti sektöründe yapmış olduğumuz hizmetler müşterilerimizi daima memnun etmektedir. Akıllarında yapmış olduğumuz hizmetin kalitesi kalan müşterilerimiz bir nakliye işleri olduğunda hemen bizi aramaktadırlar.Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak için sizde 444 51 13 numaramızı arayınız.

asansorlupronetevdenevenakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Asansörlü Evden eve nakliyat fiyatları kat faktörü fiyatı belirler tabi bağzı yüksek katlara asansör gibi yeniliklerr ve bina içi asansör olduğu için bir çok değişken vardır. asansörlü evden eve nakliyat Şimdi bunlarla ilgili yazacak olursak sadece taşınacak katları farklı olan beş evinde eşya sayısı taşınacak evin katı verilen hizmet gibi diğer faktörleri aynıdır aşağıda şema halinde verecek olursak

1. Kata Taşınacak Eşya 500 TL
2. Kata Taşınacak Eşya 750 TL
3. Kata Taşınacak Eşya 850 TL
4. Kata Taşınacak Eşya 950 TL
5. Kata Taşınacak Eşya 1200 TL

İstanbul asansörlü evden eve nakliyat kiralık nakliye asansörü ihtiyaçlarınıza çözümler sunan Lojistik firmamız her türlü konuda siz meslektaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat

Şehirlerarası asansörlü evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz illerimiz Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Sinop asansörlü evden eve nakliyat, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale asansörlü evden eve nakliyat, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Sivas asansörlü evden eve nakliyat, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu asansörlü evden eve nakliyat, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sakarya, Samsun, Siirt asansörlü evden eve nakliyat, illerimizde şehirler arası asansörlü evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz!

İstanbul evden eve nakliyat asansörlü evden eve nakliyat firmamız , ev nakliyesi, ofis taşıma, eşya depolama hizmetlerinde kullandığımız paketleme malzeme kalın balonlu naylon patpat ambalajlama malzeme ile eşyanızı sarıyoruz, sigortalı kadrolu taşıyıcı ekibimiz, çelik kasa mobilyalı bakımlı eşya taşıma kamyonlarımız, eşya taşıma asansörümüz, taşıma konusunda uzman ekibimiz, şoförlerimiz sarsıntısız taşıma konusunda son derece eğitimli tecrübelidir.

]]>
https://www.pronetnakliyat.com/asansorlu-evden-eve-nakliye-fiyatlari-ne-kadar.html/feed 0
Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma https://www.pronetnakliyat.com/sokaga-cikma-yasaginda-ev-tasima.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sokaga-cikma-yasaginda-ev-tasima https://www.pronetnakliyat.com/sokaga-cikma-yasaginda-ev-tasima.html#respond Fri, 07 May 2021 22:15:05 +0000 https://www.pronetnakliyat.com/?p=5545 Sokağa çıkma yasağında ev taşıma, corona virüs taşınma izni, pandemide taşınma süreci ve yasaklarda ev taşıma? gibi soruları halkımız merak etmektedir. Bazen taşınmak istediğiniz tarihler yasak zamanlarına denk gelebilir. Haberlerde veya gazetede görüldüğü gibi Bilim Kurulu tavsiyeleri üzerine Sağlık Bakanlığı önermeleri korona virüs tedbirlerine göre uyarlanarak halkımıza tavsiye bulunulmaktadır. Korana virüs tedbirleri kapsamında maske ile sokağa çıkmak yasak olduğu gibi artık belli zaman dilimlerinde sokağa çıkma kararı devletimiz tarafından karar alınmıştır.

Covid döneminde ev taşıma işlemlerinizde ise tercih ettiğiniz firmanın da korona virüs tedbirleri konusunda hassas olması son derece önemlidir. Düzenli olarak teste yer veren firma ekibinde herhangi bir şekilde korona olan bir kişiye yer açmayacaktır. Bu ise eşyanızın taşınmasında avantaj elde edilmesini sağlar. Hijyenik çözümlerin sunulması ve korona önlemlerine yer verilerek eşyanızın taşınmasını gerçekleştirecek olan firma seçimine yer vermeniz ise son derece önemli bir detaydır.

pronetevdenevenakliyat

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma

E Devlet Üzerinden Seyahat İzin Belgesi Almak

Ev taşıma izin belgesi olarak adlandırılan Seyahat izin belgesi alın. Bunun için taşınma izni e-devlet sistemi üzerinden nasıl alınır diyenlere tarif edelim. Taşınma izin belgesi yani Seyahat izni belgesi almak için aşağıdaki adımları uygulayın.

 • E Devlet uygulamasını açıp giriş yapın.
 • E Devlet uygulamasının arama bölümüne İçişleri Bakanlığı Yazın
 • E Başvuru (İçişleri Bakanlığı) kısmına tıklayıp ilerleyin.
 • https://www.turkiye.gov.tr/icisleri-e-basvuru
 • Yeni başvuru bölümünden Başvuru Türü olarak Seyahat İzin İşlemleri seçin.
 • Belge Türü olarak 65 Yaş altı Vatandaşlarımıza Özel Araç Seyahat İzin Belgesi Verilmesi seçin.
 • Bulunduğunuz ili kendinize göre seçip istenilen bilgileri girdikten sonra belgenizi oluşturabilirsiniz.

Sokağa çıkma yasağında ev taşınır mı? Sokağa çıkma yasağı ev taşıma izni al

Ev taşıyacak olanlar sokağa çıkma yasağının uygulandığı gün ve saatlerde taşınma işlemlerini yapıp yapamayacaklarını her yerde olduğu gibi ülkemiz deki insanlar da merak ediyor. Bilindiği gibi pek çok iş kolunda çalışanların sokağa çıkma kısıtlamalarında muafiyetleri bulunuyor. Söz konusu muafiyet nakliyeciler ve lojistik firmaları için de mevcut. Hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağının olduğu saatlerde Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma işlemi gerekli izinler alınarak yapılabiliyor. Bu izni anlaşma sağlayacağınız nakliye firması alıyor. Bazı firmalar ise kişilerin bireysel başvuru yapmalarını talep edebiliyor. Ev taşıma izni için valilik ya da kaymakamlıklara veya e-devlet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma Yapılır Mı?

Evden eve nakliye firmaları İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı kısmi kapanma genelgesinin muafiyetler ekine göre sokağa çıkma yasağından muaftır. Genelgenin 10. maddesinde ‘Yurt içi ve dışı taşımacılık (ihracat/ithalat/transit geçişler dâhil) ve lojistiğini yapan firmalar ve bunların çalışanları’ şeklinde taşımacılık şirketlerinin muafiyete tabi oldukları belirtilmiştir.

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Nasıl Alınır?

Eğer sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde evini taşımak istiyorsan e-devlet üzerinden ya da direkt bulunduğun ilçenin kaymakamlığına giderek sokağa çıkma izni talebinde bulunabilirsin. Taşınmayı gerçekleştirecek evden eve nakliye firmaları kısmi kapanma genelgesinin ekinin 10. maddesine göre hali hazırda yasaktan muaf sayılmaktadırlar.

1 Adımda E-Devlet Üzerinden Sokağa Çıkma İzni Nasıl Alınır?

Taşınma günü için e-devlet’ten seyahat izni almak için şu 6 adımı izlemelisin.

 1. Adım: E-devlet’e giriş yap ve arama çubuğuna ‘E-Başvuru (İçişleri Bakanlığı) yaz ve çıkan seçeneğe tıkla.
sokagacıkmayasagındaevtasima

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma

Şehirlerarası taşımacılık yasak mı ?

Şehirler arası evden eve nakliyat veya şehir içi istanbul evden eve nakliyat olsun şu anda lojistik veya nakliye için ev taşıma nakliye firmasına yasak değildir ama müşteriler için genelge de yazıldığı gibi yasaktır bunun için kaymakamlıktan veya nakliye firmasının size kestiği faturayla sehayat edebilirsiniz. Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma ev eşyalarını taşıma hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, rahatlıkla ev eşyalarını bir nakliye firması ile taşıyabilirsiniz. Sadece salgın yüzünden bazı tedbirler almanız gerekmektedir.

Şehiriçi taşımada izin almamız gerekiyor mu?
– evet, şehir içi taşımalarını için siz veya nakliye firması izin alması gerekmektedir..

 

Şehirler arası yolculuk yasak mı?
-şehirlerarası yolculuk corono virüs sebepleri ile yasaktır, Ancak edevlet üzerinden başvuru yaparak izin alabilirsiniz.

Şehirler arası seyahat belgesi nasıl alırım?
-şehirler arası seyahat belgesini e-devlet üzerinden veya en yakın kaymakamlıktan mazeret göstererek veya nakliye firmasının size kestiği faturayı göstererek izin alabilirsiniz.

Şehirler arası ev taşımasında seyahat belgesi alabilir miyim?
-şehirler arası ev eşyası taşımasında yol belgesi alabilirsiniz.

Bunların dışına ev taşıma hizmeti sunuyor musunuz?

Tabi ki İstanbul’un bütün ilçelerine ve Türkiye geneli evden eve nakliyat ve semtlerinde nakliye hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sadece İstanbul değil bütün Türkiye geneli taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Pronet nakliyat iletişim telefon numaralarımız

Evden eve nakliyat telefon iletişim numaralarımız veya web sitemizin iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz danışma hattı
Telefon: 444 5 113 – GSM: 0532 376 14 86

]]>
https://www.pronetnakliyat.com/sokaga-cikma-yasaginda-ev-tasima.html/feed 0
Covid Döneminde Ev Taşıma https://www.pronetnakliyat.com/covid-doneminde-ev-tasima.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=covid-doneminde-ev-tasima https://www.pronetnakliyat.com/covid-doneminde-ev-tasima.html#respond Tue, 13 Apr 2021 08:40:43 +0000 https://www.pronetnakliyat.com/?p=5436 Covid Döneminde Ev Taşıma Nasıl Olmalı?

Evinizin ya da iş yeri gibi mekânların adres değişikliklerinde eşyanızın taşınması özellikle pandemi döneminde daha da sıkıntı yaratan bir sürecin yaşanmasına sebep olabilir. Eşyaların toplanması, paketlenmesi ve naklinde evden eve nakliyat firmasından destek alarak kolaylıkla ve rahat bir taşınma süreci geçirmenin avantajını elde edebilirsiniz.

Covid döneminde ev taşıma işlemlerinizde ise tercih ettiğiniz firmanın da korona virüs tedbirleri konusunda hassas olması son derece önemlidir. Düzenli olarak teste yer veren firma ekibinde herhangi bir şekilde korona olan bir kişiye yer açmayacaktır. Bu ise eşyanızın taşınmasında avantaj elde edilmesini sağlar. Hijyenik çözümlerin sunulması ve korona önlemlerine yer verilerek eşyanızın taşınmasını gerçekleştirecek olan firma seçimine yer vermeniz ise son derece önemli bir detaydır.

pronetnakliyatcom

Ev Eşyasının Naklinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev eşyanızın farklı adrese nakledilmesi işlemlerinde gerekli olan tüm hijyen detaylarına sahip olan maske, dezenfektan kullanımına da sıkılıkla yer veren firma ekibinden yararlanmanız gerekir. Eşyanızın taşınmasında sadece korona virüs tedbirleri değil aynı zamanda eşyanın herhangi bir hasar almadan da naklinin yapılması gerekir.

Ev eşyasının farklı adrese sevkinde konusunda uzman ve deneyim sahibi olan ekip adresinize ulaşım sağlayarak eşyanın kolilere aktarılmasını ve mobilyaların sökülerek paketlenmesini sağlar. Eşyaların paketleme ve kolilere aktarımında balonlu naylon kullanımları ise herhangi bir hasar almasının da önüne geçer. Eşyanın yeni adrese nakli sonrasında yerleşim ve montaj işlemleri yapılarak zarar görmeden teslimi ile beraber evden eve nakliye hizmeti de sona erer.

Ev Eşyasının Naklinde Hizmet Sözleşmesinin Önemi

Ev eşyanızın şehir içi ya da şehir dışına yapılacak olan taşıma işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten yararlanırken aynı zamanda kurumsal hizmet almanın da avantajını elde edebilirsiniz. Ev eşyanızın taşınması işlemleri için alacağınız eksper hizmeti sonrasında belirlenen bedele onay vermeniz sonrasında hizmet sözleşmesi düzenlenir. Hizmet sözleşmesinde firma tarafından sunulacak olan hizmetler ve hizmet bedellerinin yanı sıra hizmetin sunulmaması ya da aksaklığın yaşanması durumundaki yaptırımlar da yer alır.

Sadece hizmeti alanın değil hizmet sunanın da korunmasını sağlayan sözleşmede bulunan hükümler her iki tarafında bağlayan etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra hizmet sözleşmesi ile beraber nakliyat sigortası da hazırlanır. Nakliyat sigortası ev eşyanızın taşınması sırasında gösterilen özene karşın yaşanabilecek olan kazalara ya da hasar durumuna karşın bedelinin koruma altına alınmasını sağlar. Böylelikle güvenli bir hizmet edinmenin de avantajına sahip olursunuz.

Ev Eşya Nakliyesinden Kaliteli ve Profesyonel Seçim

Ev eşyanızın yeni adresine nakledilmesi işlemlerinde kaliteli tercihlere yer açmanın yanı sıra profesyonel bir firmanda yardım almanız son derece önemlidir. Pronet evden eve nakliyat firması ihtiyacınız olan evden eve nakliye hizmetini sizlere sunarken kaliteli, güvenli ve garantili bir hizmetten yararlanmanın da avantajını edinmenizi sağlar.

Hizmet sözleşmesi ve nakliyat sigortası kapsamında yapılacak olan tüm ev eşyası taşımacılığında korona virüs tedbirleri de alınarak işlem gerçekleştirilir. Ev eşyanızın yeni adrese nakli işlemlerinde evden eve nakliyat firmasının sunduğu hizmetleri detaylı olarak incelemek için https://www.pronetnakliyat.com/ adresinden yararlanabilirsiniz. Adresten aynı zamanda başvurunuzu da yapabilirsiniz.

]]>
https://www.pronetnakliyat.com/covid-doneminde-ev-tasima.html/feed 0
İstanbul Depolama Firmaları https://www.pronetnakliyat.com/istanbul-depolama-firmalari.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=istanbul-depolama-firmalari https://www.pronetnakliyat.com/istanbul-depolama-firmalari.html#respond Wed, 20 Jan 2021 21:29:06 +0000 https://www.pronetnakliyat.com/?p=5292 İstanbul Depolama Firmaları

İstanbul depolama firmaları  eşyalarınızın depolanması için harika bir çözüm sunuyor. Güvenle eşyalarınız saklanıyor.

Evinizde yer kaplamasını istemediğiniz, fazla olan mobilya da benzer büyük eşyalarınız için depolama hizmeti veriyoruz. İstanbul depolama firmaları arasında, kısa süre içinde ilk sıralara yükselen firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor. Her eşyanızın güvenli şekilde muhafaza edilmesi, özel alanlarda tutularak zarar görmeden uzun süre kalması sağlanabiliyor.

Depolama Hizmetini Nasıl Sunuyoruz?

Firmamız depolama hizmeti için plazaları tercih ediyor. Güvenliği sağlamak açısından depolama alanlarımızı özenle seçiyoruz. Depo merkezlerimizde kesinlikle evlerin en alt katlarını ya da boş olan odaları tercih etmiyoruz. Muhafaza edeceğimiz eşyaların zarar görmesini engelleyecek, kaliteli ve özel ortamlarda depolama işlemlerini yapıyoruz.

Depolanacak eşyalarınız kontrol edilir;

İlk olarak depolama hizmeti talep etmenizin ardından, eşyalarınızı kontrol ediyoruz. Ne kadar eşya depolanacak, eşyaların durumu nedir gibi detaylı analiz ediyoruz.

Depolanacak eşyalarınıza sigorta yapıyoruz;

Eşyalarınızın herhangi bir sebeple zarar görmesi durumunda mağdur olmanızı önlemek için İstanbul eşya depolama firması olarak sigortalama yapıyoruz. Eşyalarınızın kaliteli bir şekilde saklanması, güvende olması sigortalama işlemimiz ile oluyor. Eşyaların adedi, niteliği üzerinden sigortalama bilgileri ile kurumsal şekilde belgeleniyor.

Depolama alanına götürülüyor;

Son işlem ise belgeleri bir şekilde depolama alanında yerini almasıdır. Bu aşamada dilerseniz ekibimiz ile iletişimde kalarak herhangi bir sorunuz olması halinde bilgi alabilirsiniz.

Kilitli Depolama Alanları

Depolama alanlarımız kilitlidir. Eşyalarınızın özel olarak muhafaza edilmesini istemeniz halinde, İstanbul’un çok sayıda farklı noktasında yer alan depolama noktalarımızdan yer veriyoruz. Depolama alanları için özel kilitler oluşturulmuştur. Anahtarı sadece sizde olacak şekilde depolama hizmetinden faydalanmanız mümkün. Güvenliğinden emin olduğunuz bir alanda eşyalarınızın depolanmasını talep edebilirsiniz.

Kameralı Depolama Alanları

Depolama alanlarımızın aynı zamanda full güvenlik için kameralı sistemler ile izlenmesi söz konusudur. Bu durumda kayıt altında olan depolarımız, herhangi bir sorun yaşamadan eşya depolama hizmetini sunuyor. İstanbul eşya depolama hizmetimiz, güvenlik kriterimiz sayesinde en iyisi olmayı başarmıştır.

Depolama alanlarındaki kameralara siz de erişim sağlayabilirsiniz.

Eşyalarınızın güvende olduğundan emin olmak için kamera kayıtlarına erişiminiz açılır. Kamera kayıtlarına erişim için online sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak, depoyu inceleyebilirsiniz. Kameranın görüş açısından depoyu incelemeniz, eşyalarınızı kontrol etmeniz mümkündür. Müşterilerimizin gönül rahatlığı ile eşyalarını depomuza bırakması sağlanır. Gün içinde internetin olduğu her ortamda bağlantı kurarak anlık kontrol edebilirsiniz.

istanbul depolama firmaları

istanbul depolama firmaları

Depolama Alanlarında İlaçlama Yapıyoruz.

Emanet ettiğiniz eşyalarınızın korunması için depolama alanlarında ilaçlamaya özen gösteriyoruz. En iyi eşya depolama firması olarak hizmet vermek adına özenle çalışıyoruz. İlaçlama işlemlerinin gerçekleşmesi profesyonel şekilde oluyor. Bu sayede eşyalarınızın korunması, zarar görmemesi mümkün oluyor. Depo kalitemizi arttırmak açısından düzenli olarak ilaçlama yapıyoruz. Hem hijyeni sağlamak hem de güvenliği sağlamak açısından ilaçlama işlemlerine önem veriyoruz. Siz de profesyonel bir depoda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

İstanbul Depolama Merkezi Nerede?

Depolama hizmeti almadan önce, depolama alanlarının konumu hakkında da bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızın yakın olduğunuz konumda muhafaza edilmesi sağlanabilir. Depolama merkezlerimiz tamamen farklı konumlarda olduğundan, seçimi siz de yapabilirsiniz. Konumları ve özellikleri değişen seçenekler ile depolama hizmetinden faydalanmanız mümkün.

Dilerseniz depolama merkezlerimizi gezebilirsiniz.

Depolama hizmetimizden faydalanmak önce, isterseniz depolama alanlarımızı yakından görebilirsiniz. İstanbul depolama merkezi hizmetimiz, farklı özellikler ile sunuluyor. Hem depolama merkezlerinin konumu değişiyor hem de büyüklüğü değişiyor. İhtiyacınız doğrultusunda uygun olan depolama merkezinde eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlıyoruz.

İstanbul Depolama Firmaları Depo Fiyatları

Hizmet almak isteyen kişiler, deponun büyüklüğü, özellikleri, depolanacak olan eşya üzerinden fiyat alacaktır. Depolama hizmetimiz için belirlemiş olduğumuz kriterlerden yola çıkarak net şeklide fiyat veriyoruz. Uygun fiyatlı depolarımız, özel depolarımız, büyük depolarımız, küçük depolarımız üzerinden yapılan seçime göre fiyat verilecektir. Eşya sayısı da fiyatlandırmamız konusunda önemlidir.

İstanbul Depolama Firmaları İletişim

Depolama merkezi hizmetinden faydalanmak için ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Size sunulan hizmet seçeneklerimiz, indirimlerimiz ve diğer fırsatlar için detaylandırma yapılacaktır. Ekip üyelerimiz tarafından sunulan bilgilere göre hangi depolama merkezi olmasını istediğiniz, eşya durumu – sayısı gibi hususlardan hizmet alabilirsiniz. İstanbul depolama firmaları hizmetinden hemen faydalanabilirsiniz.

]]>
https://www.pronetnakliyat.com/istanbul-depolama-firmalari.html/feed 0
Profesyonel Nakliyat Hizmetleri https://www.pronetnakliyat.com/profesyonel-nakliyat-hizmetleri.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=profesyonel-nakliyat-hizmetleri https://www.pronetnakliyat.com/profesyonel-nakliyat-hizmetleri.html#respond Wed, 20 Jan 2021 21:21:25 +0000 https://www.pronetnakliyat.com/?p=5291 Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri Profesyonel evden eve nakliyat hizmetimizde ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.

Taşınırken hem zaman kaybetmek istemeyen hem de eşyalarının zarar görmesini istemeyen müşterilerimiz için hizmet veriyoruz. Profesyonel Nakliyat Hizmetleri işlemleri sayesinde, bir yerden bir yere nakliyeyi uzman ekibimiz yapacak. Hizmet detaylarımız aşağıdaki gibidir.

Profesyonel Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri nakliye işlemlerinde nakliye asansörü kullanarak, zamandan tasarruf ediyoruz. Ayrıca yüksek katlı olan evlerde taşıma işlemleri nakliye asansörü ile çok daha güvenli oluyor. Ekibimiz asansörlü nakliyat konusunda uzman olduğundan, herhangi bir sorun yaşanmadan taşıma yapılıyor. Nakliye asansörümüz son teknolojidir ve bakımları yapılmıştır. Nakliye asansörünün kullanımında deneyimli olan ekip üyelerimiz ile nakliye tamamlanır.

Profesyonel Evden Eve Parça Nakliye

Nakliye hizmetimiz, tek parça eşyalarınız için de geçerlidir. Sadece yatak, sadece dolap gibi eşyalarınızın taşımasını yapmak çok kolay. Ayrıca evden eve nakliye işlemlerinde yeni aldığınız bir ürünün, satmak istediğiniz bir ürünün de taşıması yapılır. Eşyanın boyutu hakkında bilgi vermeniz halinde, hemen uygun olan araç ile nakliye programlanır. Adresler hakkında detayların sunulması ile iki nokta arasında eşyanın nakliye yapılır. Profesyonel evden eve taşımacılık size eşyalarınızın bir yerden bir yere götürülmesi konusunda uzman desteği sağlar. Hem zaman kaybetmeden hem de eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden emin olacağını bir hizmet alırsınız.

Profesyonel Komple Nakliye

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri komple ev nakliyesi adı altında, eşyalarınızın tamamını taşıyoruz. Ekibimiz, oluşturulan program dahilinde istenen adresten eşyalarınızı alarak yeni adresinize götürür. Ulaşım için belirlenen süre hakkında bilgi verilir. Süreden, nitelikten ve memnuniyetten ödün vermeden bir yerden bir yere nakliye işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanır. Nakliye hizmetimiz, evden eve komple nakliye için de geçerlidir. Hizmet talep etmek için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

profesyonelnakliyathizmetleri

profesyonel nakliyat hizmetleri

Paketleme Hizmeti ile Nakliye

Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması demek, aynı zamanda iyi paketlemeyi gerektirir. Profesyonel nakliye hizmetimizde, ayrıca dilerseniz paketleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ekibimiz taşıma öncesinde eşyalarınızın tek tek paketlenmesini sağlar. Mobilyaların zarar görmemesi, taşıma sırasında toz – kir olmaması özenle paketlemenin sonucunda mümkündür. Dilerseniz ayrıca paketleme hizmeti talep ederek, eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlayabiliriz.

Profesyonel Şehiriçi Nakliye

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri Parça nakliye, komple nakliye hizmetimiz şehiriçi olarak sizlere en hızlı şekilde ulaşır. Adresler hakkında bilgi verilmesi halinde, şehiriçi taşımalar en kısa süre içinde yapılır. Paketleme talebi, asansörlü nakliye talebi şehir içinde yapılacak olan nakliye işlemlerimiz için de geçerlidir. Hizmet aşamasında taleplerinizi sunmanız halinde, özenle taşıma yapılacaktır. Taşımacılık hizmetimizin her türlü avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Şehirler Arası Nakliye

Taşımacılık hizmetimiz şehirler arası talepleriniz için de geçerlidir. Şehirler arası mesafeye göre zaman verilecektir. En hızlı ve güvenli taşıma olacak şekilde hizmet veriyoruz. Şehirler arası nakliyenin profesyonel şekilde olması, deneyimimiz ve profesyonel ekibimiz ile sağlanıyor. Profesyonel evden eve taşımacılık hizmetimizde dilerseniz siz de iki şehir arasında yapılacak taşımanın ekibimiz tarafından olmasını sağlayabilirsiniz. Taleplerinizi sunmanız halinde, uygun zaman dilimi belirlenecektir. Ardından uzak mesafe taşımacılık için güvenli bir hizmet sunulacaktır. Şehirler arası taşımacılık için de ayrıca paketleme, taşıma, asansörlü nakliye gibi seçeneklerimizi değerlendirin. Profesyonel nakliye için elzem olan nakliye detaylarını kaçırmayın.

Komple İş Yeri Nakliyesi

İş yerinizi mi taşıyorsunuz? Taşımacılıkta ev ile sınırlı kalmıyoruz. Komple iş yeri nakliyesi, ofis nakliyesi de yapıyoruz. İşleriniz aksamadan ofis eşyalarınızın yeni adresinize taşınması sağlanıyor. Hemen iletişime geçerek, hangi gün içinde nakliye talep ettiğinizi bildirebilirsiniz. Ekip üyelerimizin programı ile iş yerinizin istenen zaman diliminde nakledilmesi sağlanıyor.

Profesyonel nakliye için aynı zamanda banka ve diğer kurumsal alanlarda da taşımacılık yapıyoruz. Hizmetimiz hem güvenli hem de ekonomik fiyatlı olduğundan, iddialıyız. Ekibimizin uzmanlığı, profesyonelliğimiz ve kurumsallığımız ile siz de nakliye talep edebilirsiniz.

Profesyonel Evden Eve Nakliye Fiyatları

Hizmetimiz nakliye türüne göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Ev nakliyesi için belirlemiş olduğumuz kriterler üzerinden fiyat veriyoruz.Profesyonel evden eve nakliyat ile Farklı taşıma seçenekleri ile en uygun fiyattan hizmet almanızı sağlıyoruz. Asansörlü nakliye fiyatları, paketlemeli nakliye fiyatları gibi seçenekleri değerlendirip siz de fiyat alabilirsiniz. İki nokta arasındaki mesafeye de bakılarak Profesyonel Nakliyat Hizmetleri fiyatları belirliyoruz. İletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

]]>
https://www.pronetnakliyat.com/profesyonel-nakliyat-hizmetleri.html/feed 0
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat https://www.pronetnakliyat.com/sehirlerarasi-evden-eve-nakliyat.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sehirlerarasi-evden-eve-nakliyat https://www.pronetnakliyat.com/sehirlerarasi-evden-eve-nakliyat.html#respond Fri, 15 Jan 2021 19:48:40 +0000 https://www.pronetnakliyat.com/?p=5243 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat 

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimizden sonra şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Şehirlerarası hizmetimiz en geç 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ofis malzemeleri, ev eşyaları ya da kurumsal yüklerin tamamı sigortalanmaktadır. Bu sigorta sayesinde taşıma esnasında zarar gören zarar gören eşyalarınızın maddi maddi kayıplarını siz müşterilerimize yansıtmamaktayız. Bunların yanında ambar ve komple yükler gibi eşyalar firmamız tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Taşıma hizmetlerimiz ise günümüz teknolojisiyle üretilmiş araçlarımız ile verilmektedir.

Şehirlerarası Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamızın bünyesinde yer alan kamyon, kamyonet ve tır olmak üzere çeşitli araç modelleri bulunmaktadır. Yine bu araçlarımızın K3 belgelerine sahip olduğunu da belirtmemizde fayda var. Firmamız tarafından yürütülen bu işlemde en ufak bir sorunun yaşanması dahi söz konu değildir. Yine bunların yanında tüm il ve ilçelere asansörlü araç modellerimizi de göndermekteyiz. Öte yandan şehirlerarası evden eve taşımacılık firmalara güven duymak biraz zor olabilir. Sektörde meydana gelen bazı problemler nedeniyle müşterilerin kafasında karışıklıklar olması oldukça doğaldır. Ayrıca taşınma esnasında oluşan bazı problemler müşterilerin en son isteyeceği şey olmaktadır. Firmamız da bunun farkında olduğu için sizlere güvenilir bir hizmet sunabilmek için tüm eşyalarınızı sigortalamaktadır. Yapılan sözleşmeyi de sizlerin huzuruna sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz ile karşılıklı güven içerisinde söz verilen tarih içerisinde eşyalarınız yeni adresinize ulaştırılmaktadır.

şehirlerarası evden eve nakliyat

şehirlerarası evden eve nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirden şehire nakliyat fiyatları yük sayısına, ağırlığına ve dairelerin kat planına göre değişiklik göstermektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için maliyet hesaplamaları da ona göre şekillenmektedir. Ayrıca paketleme, kolileme ve montajlama işlemlerinde de ek bir ücret talep edilmemektedir. Öte yandan müşteri temsilciliklerimizle iletişime geçebilir kaliteli bir hizmetten yararlanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Sektörde üst sıralarda yer alan firmamız, şehirlerarası nakliye de il ve ilçelere eşyalarınızı taşımaktadır. Taşıma işlemleri de bu sektörde tecrübeye sahip olan çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de yanlış yapılan uygulamaları önceden engellemektedir. Öte yandan firmamız her türlü yük parça ve ofis taşımacılığı da gerçekleştirmektedir. Eşyalarınız kilosu ve hacmi fark etmeksizin tüm eşyalarınızı şehirlerarası mecrada taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız.

Eşyanın farklı adreslere taşınması işlemleri son derece zorlu bir sürecin yaşanmasına neden olur. Ev ya da iş yerinizde yer alan eşyanın taşınması işlemlerinde eşyanın toplanması, kolilenmesi, mobilya sökümleri ve paketleme işlemleri gibi birçok iş ile uğraşmak zorunda kalırsınız.

Eşyanın yeni adrese nakledilmesi için ise uzman personel ve kaliteli nakliye aracına da ihtiyaç duyulur. Tüm bu işlemler hem yorucu hem de maddi anlamda sıkıntı yaratan bir sürece etki eder. Ev ya da iş yerinizde bulunan tüm eşyanızın farklı bir adrese nakledilmesi işlemlerinde firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz desteği alarak eşyanızın kısa sürede ve kolaylıkla taşınmasını sağlayabilirsiniz. şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde yararlanmak için firmamız ile iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Firmamız, müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek talebinizi oluşturmanız durumunda ise yetkili personelimiz adresinize ulaşarak ücretsiz olarak eksper hizmetini almanız sağlanır. Ücretsiz sunulacak olan eksper hizmeti ile eşya yükünüz, yeni adres bilgileriniz ve binanın tüm taşımacılık özelliklerine yer verilerek hizmet bedeli belirlenir.

Eşyanın taşınması işlemleri ile ilgili olarak sunulacak olan hizmetin bedeline onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi düzenlenir. Hizmet sözleşmesi imzalanarak hizmetin alınacağı tarih ve saatte belirlenir. Hizmetin sözleşmede yer alan tarih ve saatte sunulması gerekir. Hizmetin belirlenen tarih ve saatte sunulmaması durumunda ise sözleşmeyi fesh etme ya da sözleşmede indirim talep etmeniz mümkün olur.

Şehirlerarası ev taşıma: antalya,izmir,ankara,bodrum,muğla,datça,diyarbakır,kars,edirne,bursa,ısparta,muş,şırnak,sinop,hakkari,artvin,tunceli,samsun,

Şehir İçi Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde firmamızdan şehir içi taşımacılık hizmetini alabilirsiniz. Şehir içi yapılacak olan ev ya da iş yeri nakliye hizmeti gün içinde hatta birkaç saatte tamamlanmaktadır. Kısa sürede sunulacak olan ev ya da iş yeri eşyanızın taşınması işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından gerekli desteği alabilirsiniz.

Şehir içi evden eve nakliye hizmetinin alınması işlemlerinden yararlanmak için firmamıza başvurunuzu gerçekleştirerek talebinizi iletmeniz yeterlidir. Şehir içi gerçekleştirilecek olan nakliye işlemlerinde de sigorta kapsamında eşyanızın korunması sağlanır.

Şehir Dışı Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde sadece şehir içi değil aynı zamanda şehir dışına yapılacak nakliye çalışmalarında da yararlanmanız mümkün. Şehir dışına gerçekleştirilecek olan ev ya da iş yeri nakliye hizmetlerinde kaliteli hizmetten yararlanmanızı sağlayan firmamız, uzman desteğini sunarak eşyanızın hasar almadan sevk edilmesini sağlar.

Eşyanızın herhangi bir zarar almadan sevk edilmesini sağlayan personel desteğimize ve kaliteli araçlarımıza karşın eşyanızın taşınmasında nakliyat sigortasında da yararlanmanız sağlanır. Böylelikle kaliteli ve güvenli bir hizmette yer vermenin avantajını da elde edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye de Depo Hizmetleri

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanarak eşyanızın kısa sürede yeni adrese sevk edilmesini sağlayabilirsiniz iletişim geçebilirsiniz . Eşyanızın yeni adrese sevkinde adresin hazır olmaması durumunda ise depo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tarafınıza sunulacak olan eksper hizmeti sırasında depo hizmetimizden yararlanmak istediğinizi bildirmeniz önemlidir. Bunun yanı sıra ani gelişen durumlarda da firmamız ile iletişime geçerek sunulacak olan depo hizmeti ile ilgili de detayları öğrenerek bedeli konusunda bilgi alabilirsiniz.

]]>
https://www.pronetnakliyat.com/sehirlerarasi-evden-eve-nakliyat.html/feed 0