Evden Eve Nakliyat

Buzdolabı Nasıl Taşınır?

buzdolabi nasıl taşınır

Buzdolabı Nasıl Taşınır?

Evden eve nakliyat hizmetleri sunarken en çok dikkat ettiğimiz konulardan olan buzdolabı taşıma işlemi zor olmasına rağmen profesyonel taşıma elemanlarımız sayesinde kolay bir hale getirilmektedir. Firma olarak buzdolabı taşıma konusunda izlemiş olduğumuz yol;

Eşyaların ilk muayene aşamasında buzdolabı fişi elektrikten çekilerek buzdolabının içinde bulunan yağ ve gaz dolaşımının birikme kabında toplanması sağlamaktadır.

Taşınma başlangıcında paketleme aşamasına geçilmeden, buzdolabının içi titizlikle temizlemekte koku yapacak herhangi bir kalıntı bırakılmaktadır.

Buzdolabı nasıl taşınır?Buzdolabının içinde hareket esnasında yerinden çıkabilecek raflar buzdolabı üzerinde iz bırakmayacak özellikteki bantla sabitlenmektedir.

Buzdolabı kapıları körüklerle tam birleşecek şekilde kapatıldıktan sonra ip ile sıkıca bağlanmakta ve taşıma esnasında açılmaları önlenmektedir.

Buzdolabı fişi ve tutma yerleri özel bir şekilde paketlenerek buzdolabının kaportası üzerinde herhangi bir çizik veya hasar oluşturmayacak şekilde boşluğa bırakılmaktadır.

Evden eve nakliyat sırasında buzdolabı nasıl taşınır? sorusuna cevap olacak işlemler yapıldıktan sonra gerekli olan taşıma arabası, bağlama halatları, ambalaj malzemeleri, sağlam koli bandı ile iyice paketlenerek araca nakil için gerekli hazırlıklar yapılmaktadır.

Buzdolabı paketleme işleminde kullanılan balonlu naylon ambalaj malzemeleri iki kat olacak şekilde etrafında sarılmaktadır. Naylon içerisine köpük destekler konularak buzdolabı araç içerisinde hareket esnasında herhangi bir sürtünmeye maruz kalmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır. Araç içerisine yerleştirilip yeni yerleşim yerine buzdolabı ulaştıktan en az 2 veya 3 saat bekledikten sonra elektrik irtibatı yapılmakta ve çalışmasına müsaade edilmektedir.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir