Breaking News
Home / Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat / İstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat
ankaraevdenevenakliyat

İstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat

ankaraevdenevenakliyat

İstanbul Ankara Arası İstanbul Evden Eve Nakliyat ?

Belirlediğiniz tarih aralığında bütün ev ve ofis eşyalarınızın nakliye işlemlerini paketleme, de montaj, taşıma eşya sigortalama işlemlerini garantili şekilde İstanbul Ankara Arası evden eve nakliye faaliyetlerini yerine getirmekteyiz. Yenilikçi anlayışa açık durumda sürdürdüğümüz evden ev eşyası taşıma işlemlerini ve tüm kurum ve kuruluşların malzemelerini taşıma faaliyetlerimizi emniyetli ve garantili taşımaktayız. En uygun ev eşyası nakliye fiyatları uygulayarak eşya sahiplerinin maddi kaynaklarına fazla dokunmamaya gayret etmekteyiz

Ev eşyası taşıma konusunda abartılı evden eve nakliyat fiyatları ile karşılaşmadan fazla para harcamadan en ucuz İstanbul Ankara arası nakliye fiyatları uyguluyoruz. Müşteri beklentilerini en yüksek seviyede karşılamak, arz ve talep dengesini oluşturmak için sürekli ARGE çalışmaları yürütmekteyiz. Evden eve nakliyat tarzında hizmet verilecek olan alanın ihtiyaçları tüm ince ayrıntılarına kadar tespit edildikten sonra çalışmalara başlamaktayız. Bu anlayış çerçevesinde sürdürülen faaliyetlerimiz için oluşturulan planlamalar dahilinde uygulanan işlemler tamamen müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

 

İstanbul Ankara Arası Evden Eve Nakliyat Başlangıç Aşamasında Yapılanlar

Özellikle ev eşyası taşımacılığında başlangıç aşaması olarak müşterilerimizin bizlere müracaat etmesi ile birlikte faaliyetlerimizi hızlı bir şekilde başlatmaktayız. Müşterilerimizin vermiş olduğu adreslere gerekli inceleme ekiplerini göndererek ürünlerin ve malzemelerin yerinde görülmesi, sigortalama aşaması için hazırlanması, paketleme aşamasında gerekli ambalaj malzemeleri için detaylar oluşturulmaktadır. Bununla ilgili evden eve nakliyat çalışmalarında başlangıç aşamasında uygulanan en önemli hususlar;

Yerinde muayene ve fiyat konusunun görüşülmesi

İlk muayene işlemleri için yetkili kişilerin adrese gönderilmesi ve eşya boyutlarının yerinde incelenmesi. Bu aşamada eşyaların incelenmesi ile birlikte İstanbul Ankara Arası  İstanbul Ankara Arası taşınma nakliyat fiyatları ve kesin fiyat konusunda eşya sahiplerine gerekli bilgi aktarılmaktadır.

Ücretsiz expertiz hizmeti sunularak eşya sigortalama işlemi en yüksek risk oranları göz önünde tutularak müşterilerin eşyaları sigortalama kapsamına alınmakta ve hiçbir ürün sigorta kapsamı dışında bırakılmaktadır.

Eşyaların ilk muayene aşamasında boyutları şekilleri ve sayıları tespit edilerek bu doğrultuda ambalaj malzemeleri ve paketleme ürünleri boyutları ve miktarı kesin olarak belirlenmektedir.

İlk muayene aşamasında eşyaların yerinde muayenesi yapılarak taşıyıcı eleman sayısı ve paketleme eleman sayısı kesin olarak belirlenmektedir.

Evin, Ofisin, okulun veya fabrikanın eşyalarının bulunduğu alanda eşya asansörünün kurulum noktası ve eşyaların asansör kurulamadığı takdirde indirme noktaları, taşıma kolaylıkları, bina asansörünün Kullanılıp kullanılamayacağı, binanın merdivenlerinin eşyaların çıkarılması için ne kadar uygun olduğu, kesin olarak karara bağlanmaktadır. Bununla birlikte bina ve eşyaların bulunduğu bölgede araçların yanaşma mesafesi, eşya asansörü ile araç arasındaki mesafe ve eşyaların araca taşınma mesafesi evden eve nakliyat İstanbul faaliyetleri olarak tespit edilmektedir.

Eşyaların bulunduğu kat ile asansör kurulumu için gerekli alanın oluşup oluşmadığı incelemekte, eşya sahiplerine bu konu dahilinde ve İstanbul Ankara Arası  nakliye fiyatları şehirler arası hakkında kesin bilgiler verilmektedir.

Başlangıç aşamasında yukarıda belirtilen hususlar kesin karara bağlandıktan sonra paketleme aşamasına geçirmektedir.

 

Beyaz Eşyaların Paketlenmesi Nasıl Yapılır?

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak özellikle paketleme aşamasında beyaz eşyaların paketlenmesine ayrı bir özen göstermekteyiz. Çünkü beyaz eşyaların dış bölmelerinde ziyade içlerindeki parçalarda sarsıntıya karşı önlem alınmış olması ve hasar ve arızaların ortaya çıkmaması için gerekli sabitlemelerin yapılmış olması gerekir. Bunun için özellikle;

Çamaşır Makinesi Paketleme Aşaması

Çamaşır makinesi paketlenirken su tahliye vanasından içinde bulunan su tamamen boşaltılmakta, kazan içerisinde su kalmamasına özen gösterilmektedir. Çamaşır makinalarının kazanlarının sabitleme cıvataları arkadan bağlanarak makinanın taşınma esnasında kazanının sallanarak etrafa zarar vermemesi önlenmektedir. Bununla birlikte kapak kilit mekanizmasının yan ısıra bağlanarak emniyet altına alınmaktadır. Köpük kullanılarak etrafı önce sarılmak da bantla sahiplenmekte, sonrasında streç film ile kaplanmaktadır.

Bulaşık Makinesi Paketleme Aşaması

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak ve şehirden şehire eşya taşıma tüm detayları ayrıntılı şekilde düşünmekte ve beyaz eşyaları özellikle özen göstererek paketlemekteyiz. Bulaşık makinesi paketlemeden önce içindeki hareketli parçalar bağlanarak veya sabitleme telleri ile bağlanarak sarsıntıya karşı önlem alınmaktadır. Bununla birlikte içinde bulunan su tamamen boşaltılır. Eğer orijinal paketleme malzemeleri korunuyorsa bunlar kullanılarak paketlemesi yapılmaktadır. Eğer bunlar bulunmuyorsa firmamıza ait özel Avrupa’dan ithal etmiş olduğumuz köpük ambalaj malzemeleri ile dış aksamı sarılmakta karton ile koruma altına alınmaktadır. En son aşama olarak streç film ile hava ve su ile teması kesilmektedir.

Buzdolabı Paketleme Aşaması

İstanbul evden eve nakliyat firması özellikle evlerde kullanılan farklı modellerde ve boyutlarda olan buzdolaplarının paketlemesi için özel temin etmiş olduğu ambalaj malzemeleri ile buzdolaplarının arka kısımlarındaki soğutucu boru aksamları tamamen emniyet altına alınmaktadır. Bunu sağlarken öncelikle buzdolabı ilk muayene aşamasında elektrik ile teması kesilerek içinde bulunan yağ ve gazın depolama haznesine toplanması ve taşıma esnasında herhangi bir sızıntı oluşmaması için gerekli tedbir alınmaktadır. Paketleme günü geldiğinde buzdolabı kapağı bantla tamamen sabitlemek de iç aksamı boşaltılmaktadır. Buzdolaplarının en önemli bölümü olan arka kısımları ve motor bölümleri köpüklerle desteklemekte paketleme aşamasında karton ile köpükler sabit bir hale getirilmektedir. Son aşama olarak streç film ile komple kaplanan buzdolabı hava ve su ile teması kesilerek taşıma aşamasında sağlam bir bölmeye sabitlenerek taşınmaktadır.

İstanbul evden eve şehirlerarası nakliyat firması olarak ilden ile nakliyat fiyatları ve enakliyat sayfalarında tüm çalışmalarımızı detaylı olarak müşterilerimize sunmakta evden eve nakliyat konusunda ve evden eve nakliyat fiyatları aşamasında akıllarına takılan soruları buradan öğrenmesini sağlamaktayız. Eşyaların taşıma esnasında yeni yerleşim yerlerine teslim edilmesinin uzun sürmesi ve depolama ihtiyacın ortaya çıkması durumlarında hizmet verebilmek için yurt genelinde depolama alanları oluşturmuş durumdayız. Eşya depolama faaliyetine kesintisiz hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz. Bunu yaparken kaliteden ödün vermeden depolama alanları doğa olaylarına karşı koruma altına alınmış sahalar olarak müşterilerimize görsel açıdan da tanıtımları yapılmaktadır.

Şehirlerarası İstanbul evden eve nakliyat firması evden eve nakliyat fiyatları konusunda tüm esnekliği ve pazarlık aşamalarını müşterilerine kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Paketleme aşamasında kullanmış olduğu malzemelerle dikkat çekmektedir. Bunun yanında bayan paketleme elemanları titiz çalışmaları müşterilerimizin daha rahat eşyalarını bize teslim etmesini ve güven ile taşınmasını sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalar kapsamında koltukların üzerinin temiz branda malzemeleri ile paketlenmesi üstünü tekrar streç film üzeri sarılır ve tozdan korunması sağlanır.

Ayrıntılı Nakliye Sözleşmesinin Hazırlanması

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak özellikle nakliye sözleşmesi ve karayolu yük taşımasözleşmesi hazırlama aşamasında bütün talepleri müşteri istekleri doğrultusunda yerine getirmekteyiz. Hazırlanan nakliye sözleşmesi hükümleri müşteri memnuniyetini en yüksek seviye taşıyacak özelliktedir. Bu nedenle sizlerle birlikte hazırlayacağımız nakliye sözleşmesi maddelerinde araçların boyutları, araştırıp plakası, araçların resmi tescil belgelerinde yer alan bilgiler, araç şoförlerinin kimlik bilgileri, yol güzergahları, eşyaların teslim edilme süresi bulunmaktadır. Eşyaların sigortalama aşamasında göstermiş olan teminat primleri ve eşyaların herhangi bir hasara karşı ödemeyi kabul etmiş olduğumuz tazminat tutarları ve eşyaların müşteri onayı aşamasına kadar herhangi bir olaya karşı garanti altına alınması için sizlere sunmuş olduğumuz firma garantisi ayrıntılı bir şekilde düzenlenmektedir. Bütün bunlar karşılıklı ıslak imza ile onaylanmaktadır. Nakliye sözleşmesi müşterilerimizin aklına gelmese bile biz firma olarak kesinlikle hazırlamakta ve bunu müşterilerimize en iyi şekilde açıklamaktayız.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir