Koli Taşıma

Nakliyat firmamız, uzun yıllara dayanan geçmişi ve de tecrübesi ile sizlerin her zaman eşyalarınızı taşımaya hazır bir şekilde hizmet yürütmektedir. Koli taşıma alanında da faaliyet gösteren firmamız, mutlaka sizlerin eşyalarını garantili bir şekilde taşıyacaktır. Bundan dolayı da içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı firmamıza taşıtma imkânına sahipsiniz.

Eşyalarınızı her şekilde düzgün olarak ve özenle taşıyan bir firma arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Çünkü şimdiye kadar yapmış olduğumuz nakliyat işlerinde kesinlikle hiç bir müşterimizi mağdur etmediğimizi özellikle belirtmek isteriz. Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bizlere emanet edebileceğiniz gibi sonrasında her zaman yine yanınızda olacak bir firma ile çalışacağınızın bilincinde olmanızı da söylemek isteriz.

Nakliyat Hizmeti İçin Geniş Araç Kapasitesi

Nakliyat firmamız, koli taşıma alanında olduğu gibi nakliyat ile ilgili farklı alanlarda da hizmetlerine tam gaz devam etmektedir. Şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, tekstil ve banka taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, evden eve nakliyat, şirketler arası nakliyat gibi daha birçok sayabileceğimiz nakliyat ile ilgili alanlarda sizlere hizmet götürmeye devam ediyoruz. Araç kapasitesi olarak ta oldukça yeterli sayıda aracımız mevcuttur.

Araçlarımız bunun yanında her türlü eşya taşıma işi için dizayn edilmiştir. Bundan dolayı da eşyalarınızı türüne göre ayırmakta ve uygun araç ile taşımaktayız. Araç bakımı olarak ta gereken ilgiyi araçlarımız göstermekte ve her şekilde bakımlarını ihmal etmeden yatırmaktayız.

Nakliyatta Tam Kadro Personel

Nakliyat firması olarak gereken personel sayısına sahip bir firmayız. Eşya miktarı ne kadar olursa olsun fark etmeden eşyalarınızı taşımak için teknik donanım bakımımdan yeterli derecede personelimiz hazırda beklemektedir. Personellerimiz eğitimli ve de sizlerin eşyalarını taşıyacak hijyen bilgisine de sahip olarak hareket etmektedir. Eldiven ve çalış ile maske kullanımı gereken yerlerde bu uygulamalara dahi dikkat edilmektedir.

Koli taşıma için gerekli olan malzemeler de firmamızda bulunmakta olup eşyalarınız hazır koli halinde ya da değilse koli ile paketlenip bu şekilde araca yerleştirilir. Tüm bunları dikkate almalı ve seçeceğiniz nakliyat firmasını ona göre seçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir