Yalı Taşımacılığı

Eşyaların bir yerden bir yere taşınması için insan gücünden yardım alınmaktadır. Fakat eskiden sadece insan gücünden yardım alınırken günümüzde bazı teknolojik aletler kullanılarak evden eve taşıma işlemleri yapılmaktadır. Özellikle yüksek katlı binaların taşımaları yapılırken asansör sistemi kullanılarak eşyaları daha güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Bunun dışında eskiden eşyalar karadüzen bir şekilde taşınırken günümüzde eşyaların taşınması için profesyonel bir hizmet sunulmaktadır.

Eşyalar tek tek özenli bir şekilde paketlenmektedir, özenli ve düzenli bir şekilde istif işlemi yapılıp istenilen yere taşınmaktadır. Artık pek çok firma taşıma işlemleri için hizmet vermektedir. Taşıma sektörü kendi içerisinde taşınacak olun olan yerin özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Örneğin ev, ofis taşımacılığı ayrı, Holding Yalı gibi büyük olanların taşımacılığı ayrı bir sınıfta yapılmaktadır. Bavul taşımacılığı da yine ayrı bir sınıflandırmada yapılmaktadır.

Yalı Taşımacılığının Ayrıntıları

Yalılar oldukça büyük yapılardır. Genel olarak yalı taşımacılığı ev taşımacılığı ile aynı gibi gözükse de oldukça farklıdır. Özellikle İstanbul’da yalı taşımacılığı yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Yalılar çok büyük yapılar oldukları için içerisinde yoğun eşyalar bulundurmaktadır. Bu yüzden Yalı taşımacılığı yapılacağı zaman normal bir evin taşınması kadar hızlı yapılmamaktadır.

Bazen Yalın’ın taşınması bir hafta ila 10 gün arasında bulabilmektedir. Firmamız bu işlemi yapmadan önce sizinle irtibata geçerek yalıda ön bir ekspertiz yaparak eşyalarınızın ne kadar sürede, ne şekilde taşınacağı hakkında size ayrıntılı bilgi vermektedir. Verilen bu bilgilerin ardından sizinle yapılan görüşmelerin sonucu olarak eşyalarınız taşınmaya başlanmaktadır.

Çalışma Prensibimiz

Yalı taşımacılığı konusunda tecrübeli olan firmamız size vereceği hizmette tüm ayrıntılardan sizleri bilgilendirmektedir. Özellikle Yalı gibi büyük yerlerin taşınmasında tecrübeli bir firmadan yardım almanız gerekmektedir Aksi takdirde eşyalarınızın düzenli bir şekilde ve istediğiniz vakitte taşınması mümkün olmayabilir.

Firmamız daha önceki tecrübeleri, ön bilgilendirmeleri, taşıma sırasındaki hassasiyeti ile sizleri memnun edecek bir prensiple çalışmaktadır. Güler yüzlü, Yalı taşıma konusunda tecrübeli, monte Demonte konusunda bilgili ekibimiz ile sizlerin memnun kalacağı en hızlı şekilde yapmaktayız. Yalı taşımacılığı konusunda firmamızdan istediğiniz vakitte yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir